-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Żydowskie promocje i literatura dla prawdziwych mężczyzn

Już wszyscy zapewne obejrzeli klip wykonany na zlecenie jakiejś żydowskiej fundacji, w którym przypadkowe jakieś osoby, plus staruszek co przeżył zagładę, mówią głośno do kamery, bardzo spokojnymi głosami – polish holocaust. Kiedy to widzę, przypomina mi się dawny projekt promocji Polski, który wyglądał tak – widzimy łąkę i słyszymy jak chór męskich głosów śpiewa Mazurka Dąbrowskiego, kamera przesuwa się i nagle staje przed naszymi oczami dwudziestu Żydów w chałatach. To oni właśnie śpiewają hymn. Ta promocja nie została wykorzystana, bo politycy się przestraszyli. Sam nie wiem czego. Myślę, że dziś można do niej powrócić w związku z tym klipem. Polski holocaust bowiem, to taki holocaust, w którym zginęli Polacy. Ja od dawna podejrzewałem, że gawęda o przyrodzonej inteligencji Żydów jest mocno naciągana, co widać choćby po wpisach Eli Barbura, a także po wyczynach premiera Netanjahu. Ci zaś co zrobili ten klip domagają się jeszcze by USA zawiesiły stosunki z Polską. Bardzo dobrze, niech zawieszają. Co to może oznaczać w praktyce? Może przywrócą dla nas obowiązek wizowy? Zaraz, zaraz, ale oni nigdy go nie cofnęli. No właśnie, więc co może oznaczać owo zawieszenie stosunków? Nie obronią nas przed Rosją? I tak by nie obronili. Niech spieprzają. W znakomitym, masońskim filmie „Żywot Briana” jest scena kiedy kapłani wydają wyrok na jakiegoś biedaka, który powiedział głośno słowo Jehowa. Tłum szykujący się do kamienowania zaczyna szemrać, a oskarżony stoi przytrzymywany przez straże. Kapłani dyskutują o jego losie. I on nagle mówi raz jeszcze – Jehowa. Na co oni – zamknij się bo pogorszysz swoją sytuację. A on – jak mogę pogorszyć swoją sytuację? Jehowa, Jehowa, Jehowa – krzyczy i zaczyna podskakiwać. No więc pytam – jak możemy pogorszyć swoją sytuację? Żydzi zrobią klip w którym Hitler będzie mówił po polsku głosem Piłsudskiego, a na koniec jakieś podejrzane dziady będą syczeć do kamery – polish furer, polish furer…..? Powiem wprost – pocałujcie nas w dupę! Polish holocaust, polish holocaust, polish holocasust! I co? Zerwaliście już te stosunki dyplomatyczne czy jeszcze nie?

Na naszych oczach nakręcana jest bardzo poważna koniunktura na sprzedaż treści dotyczących Żydów. Ową koniunkturę nakręcają żydowskie fundacje, rząd Izraela, a także sam premier Netanjahu. I powiem Wam, że tylko idiota nie skorzystałby z okazji i nie popłynął na tej fali. W związku z tym mam kilka ogłoszeń. Od dłuższego już czasu pracuję, jak to mawia Pan Marek, na zawał i próbuję pisać dwie książki naraz. Tym razem było to już szóste chyba podejście i wygląda na to, że tym razem się uda. Prócz drugiego tomu Baśni socjalistycznej powstanie bowiem mała książka z serii z białą sową, zatytułowana „Żydzi i imperia”. Mam zamiar skończyć ją w weekend. Nie jest lekko, ale nie sposób pozostawić taką koniunkturę niezagospodarowaną – polish holocaust, polisg holocaust, polish holocaust.

Jak wiecie nie chadzam prostymi drogami. Jeśli zaś coś przynosi mi sukces i satysfakcję od razu mam ochotę to zmienić, ulepszyć, albo się od tego oddalić. Tak było z formułą pierwszego tomu Baśni polskich, które stały się w pewnym momencie ciężarem. Nie dało się tej formuły rozwinąć w nic sensownego, dlatego właśnie kolejne tomy przybrały inną formę. I to się sprawdziło. Książka Żydzi i imperia, będzie – prócz oczywiście promowania unikalnych treści – także próbą zmiany pewnej formuły, która może zaowocuje w przyszłości jakimś większym dziełem. Nie jest łatwo napisać coś inaczej, jeśli człowiek codziennie utwierdza się w starych nawykach, które w dodatku bardzo się podobają publiczności, ale ja jestem głęboko przekonany, że to jest jedyna droga. Nie mogę czynić tak jak inni autorzy, czyli Łysiak, czy Stanisław Michalkiewicz, eksploatujący ten sam schemat. Nie mogę, bo się przy tym zanudzę na śmierć. Będzie więc coś innego. A potem jeszcze coś innego i jeszcze coś innego. Polish holocaust, polish furer, polish holocaust, polish furer…..

Kolega Tomasz Gwinciński poruszył tu wczoraj w komentarzu niezwykle ważny problem – rozumienie sztuki i potrzebę obcowania z nią na tak zwanej prawicy. Jak wiemy film i cała nowoczesna sztuka to obszar lewicowej propagandy, która już zaczyna zjadać własny ogon. Poziom tych gawęd i obrazków jest coraz bardziej żenujący, a chodzi już tylko o to, by pokazać wszystkim, że Żydzi i pedały to korona stworzenia i nic doskonalszego Pan Bóg już nie wyprodukuje. Będziemy polemizować z tą formułą, w takich zakresach, jakie są nam dostępne. Problem jednak rozumienia sztuki, w tym książek przez prawicę jest problemem poważnym. Zamyka się on w dwóch formułach, które tu podali nasi znakomici koledzy. Ostatnia z nich to syntetyczna niezwykle formuła Tomasza Gwincińskiego, która opisuje pewien szczególny sposób myślenia i brzmi – po co nam jakaś sztuka, jak już mamy mszę świętą. Ja dodam od siebie, że nie dość, że mamy tę mszę, to jeszcze mamy specjalistów od wyjaśniania o co we mszy chodzi. Terlikowski, Tekieli, Pawlicki to są te prawicowe mózgi, które najpierw wyjaśnią wszystkim, że sztuka jest niepotrzebna, bo jest msza, a oni są tu powołani do tego, by nam mszę tłumaczyć. Sztuki zaś uprawiać nie potrafią, więc lepiej niech jej nie będzie. Poza tym jest za droga w utrzymaniu. To jeden kraniec. Drugi znakomicie opisał nasz kolega valser w formule – jak ktoś nie może zrobić dziesięciu pompek od razu zaczyna pisać od nadczłowieku.

Jak wiemy popularność tak zwanej literatury dla prawdziwych mężczyzn jest na prawicy wprost porażająca. Im kto ma więcej deficytów, im głębiej siedzi pod pantoflem, im się bardziej boi szefa i nie rozumie o co chodzi en masse we wszystkim, tym chętniej sięga po książki autorów prawicowych lansujących treści naprawdę twarde i kontrowersyjne. Takich jak choćby Jacek Piekara. Onyx podesłał mi dzisiaj link do dyskusji na twiterze, jaką Piekara wiedzie ze swoimi fanami. Jestem wobec takich treści bezradny i mogę Wam obiecać jedno – nigdy nie pójdę tą drogą. Oto ten link
 


https://twitter.com/JacekPiekara/status/966188247402647552https://twitter.com/JacekPiekara/status/966188247402647552

 

Pan Piekara ma dobry sposób na promowanie swoich publikacji, sposób którego nikt z nas się tutaj nie chwyci. On mianowicie, mając wszystkie potrzebne do zaistnienia w przestrzeni sprzedażowej certyfikaty, będąc one of the gang, obraża swoich kolegów i koleżanki. Pisze na przykład coś brzydkiego o Dorocie Wellman, ta go pozywa do sądu, a on potem nie odbiera pozwów i sąd mu każe zapłacić 50 tysięcy za spostponowanie dziennikarki. Ktoś powie, że Wellman nie jest koleżanką Piekary, bo ona jest z mainstreamu, a on to prawicowy bojowiec. Oczywiście, że jest, podobnie jak jest koleżanką Łysiaka. Są to bowiem ludzie z obszaru, na którym można zabierać głos w sprawach do dyskusji przeznaczonych. Można gadać o wyższości mężczyzn nad kobietami, o brzydocie lesbijek, lub o ich tajemniczym uroku. Można gadać o księżach pedofilach i jednocześnie uchodzić za polskiego patriotę, co to szykuje się do szarży na wrogów. Można też gadać bez skrępowania o tym kto, ile i z kim odbył stosunków płciowych i na te tematy żartować. Można – syntetyzując – obrabiać tematy bezpieczne, które służą lasowaniu mózgów publiczności. Piekara o tym wie, ale nie przewidział, że Wellman go pozwie do sądu. Zapomniał też gdzie jest oficjalnie zameldowany, a więc wezwania przychodziły na stary adres. No i on ma teraz kłopot, ale może mu się zwróci ze sprzedaży tej książki o bestiach gorszych niż ludzie, czy też ludziach gorszych niż bestie. Miesza mi się już to wszystko…Polish hiolocaust, polish holocaust, polish holocaust….

My zmierzamy w innym kierunku. Będziemy pisać o Żydach, żeby wykorzystać maksymalnie koniunkturę nakręconą przez premiera Netanjahu, a także będziemy postponować ideę odzyskania niepodległości, szczególnie zaś te jej fragmenty, które ukochał Piekara, czyli dotyczące życia moczo-płciowego bohaterów ojczyzny naszej. Tak nam dopomóż Bóg i Święty Krzyż. Dobra, dość tych żartów, muszę kończyć dwie książki, które tak lekkomyślnie zacząłem pisać jakiś czas temu. Nie będę obrażał otyłych kobiet z telewizji, żeby zrobić sobie promocję i sprzedaż, możecie być spokojni.

 

Zaczynamy sprzedaż nowego, specjalnego numeru Szkoły nawigatorów, poświęconego protestantyzmowi. Numer w całości złożył i przygotował do druku nasz kolega Rotmeister. Wykonał wielką pracę. Cześć mu i chwała. Dziś w sklepie znajdzie się także książka eski o architekturze drewnianej.

Michał zaś zmontował moją pierwszą pogadankę nagraną w jego sklepie. Niebawem będzie kolejna. A potem następne. Na ile czas pozwoli oczywiście.

 

 

Oto link https://www.youtube.com/watch?v=8xpy8i8nV6U

 

 

Przypominam, że na stronie www.basnjakniedzwiedz.pl trwa promocja książek i czasopism. Baśń czeska i amerykańska po 10 zł, Baśń III po 15, tak samo Łowcy księży oraz Straż przednia. Nawigatory także po 10, ale ubywa ich w zastraszającym tempie, więc trzeba się spieszyć. Budowa jachtów po 35, Berecci, Irlandzki majdan i Kroniki klasztoru w Zasławiu po 10. Sanctum regnum po 30 zł. Na tej samej stronie dostępny już jest nowy komiks Tomka Bereźnickiego zatytułowany „Kościuszko. Cena wolności”. W sprzedaży jest już także książka „Czerwiec polski” zwana tu książką o pluskwach

 tagi: żydzi  polska  prawica 

gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 09:17
29     2729    9 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Maryla-Sztajer @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 09:46

Cały czas mam to na końcu języka,  pocalujcie nas w de...

.

 

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 09:48

Aha...kolejna Książka z sową.  Super:).

.

 

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-osiejuk @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 09:58

No własnie też zwróciłem na to uwagę u siebie, że oni jednak nie są zbyt inteligentni. Żeby się tak wystawić i to jeszcze w Internecie. No i nie trzeba było długo czekać, a juz dostali w ryj. Tak jedni zresztą, jak i drudzy.

zaloguj się by móc komentować


stanislaw-orda @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 10:36

Wypadało by, aby takze Jankesi nakręcili filmik o tym, że nad Hiroszimą i Nagasaki zdetonowane zostały w sierpniu  1945 roku  japońskie bomby atomowe. Prawdopodobnie po to, by rzucić oszczerstwo  na miłujące pokój USA. 

Przecież nie ulega dla nikogo żadnej wątpliwości, że  miasta te znajdują się  w Japonii.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 11:07

Książka eski już na stronie  https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/w-dolinie-zylicy-ze-studiow-nad-architektura-drewniana-beskidu-slaskiego/  

zaloguj się by móc komentować


Maryla-Sztajer @stopfalszerzom 22 lutego 2018 10:36
22 lutego 2018 11:32

Niemiecka interia.pl pisze o holokauscie Indian. Przez Amerykanów.....nooo ...przez Europejczyków :).

Wódz Wielka stopa, masakra .itd.... Robi się ciekawie.

.

 

zaloguj się by móc komentować

Draniu @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 11:46

Agresja jest oznaką słabości.. Żydzi pokazują , jak są słabi.. I wydaje mi się,że w najbliższym czasie ich 70 ostanich lat pracy w budowie własnego państwa legnie w gruzach..Izrael nie ma szans przetrwać przy takiej nienawiści jaką epatują.. Może tym razem USA ich przytuli.:) Bo w Polsce będą musieli nadal ukrywać się, ze swoim pochodzeniem.. Po tych ich aktualnych ekscesach trudone będzie dla nich być wyrozumiałym..

zaloguj się by móc komentować

TRU @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 11:50

Jak byłem młodym chuliganem to u mnie na dzielnicy jak sie chciało komuś dać do zrozumienia, że jest pikusiem to sie mówiło - nasz tyle do powiedzenia co żyd za okupacji, tak mi sie zapamietało

zaloguj się by móc komentować

TRU @gabriel-maciejewski 22 lutego 2018 11:29
22 lutego 2018 11:58

a gdzie stodoła !? na pewno głupie polaczki sie popiły i spaliły pustą przed czasem, sam kłopot z nimi - ja potem nie mam rubryka na te. ajjaj

zaloguj się by móc komentować

qwerty @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 12:41

znakomicie odczytujesz koniunkturę, będzie sukces

zaloguj się by móc komentować

qwerty @TRU 22 lutego 2018 11:58
22 lutego 2018 12:43

a czy Ty jesteś mądry?

zaloguj się by móc komentować

eska @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 12:51

Hej, kupcie moją książkę, pliiz ......
Piękne rysunki, cudowne, stare chaty, których już nie ma, mapy osobiście przeze mnie malowane...

Na odtrutkę, do oglądania i czytania wieczorową porą, kiedy już rzeczywistość mdli totalnie :)

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @Draniu 22 lutego 2018 11:46
22 lutego 2018 13:07

Chyba USA ich nie przytuli. Dlatego od dawna przygotowują młodzież swoją na wycieczkach do Polski, że są we wrogim otoczeniu. Gdyby się nie izolowali, to przy takiej liczbie filosemitow jak u nas , musieli by poniechac swoich zamiarów.  W planowanym kształcie. 

.

 

zaloguj się by móc komentować

eska @valser 22 lutego 2018 13:31
22 lutego 2018 13:39

Bo nam sie ciagle zdaje, że mamy do czynienia z polskimi, przedwojennymi Żydami ze sztetl, a to są potomkowie (w USA) żydowskich mafii, czyli zwykłych bandytów.

zaloguj się by móc komentować


Maryla-Sztajer @eska 22 lutego 2018 13:39
22 lutego 2018 13:53

Chińska, która zdążyła zobaczyć ten usunięty filmik, nie mająca wiedzy o caloksztakcie spraw. ..od razu spytała : a co, chcą od Was kasę? 

Wszyscy rozumieją co oni chcą 

.

 

zaloguj się by móc komentować


Janek-D @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 14:04

Rozumiem że numery specjalne SN nie są objęte prenumeratą?

zaloguj się by móc komentować


Kuldahrus @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 15:40

Dobrze, że T. Gwinciński pisze o "naszych", ale nie musi, nas wszystkich z Tobą na czele, wrzucać z nimi do jednego worka.

zaloguj się by móc komentować

adamo21 @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 16:42

Oprócz zgładzonych Ormian, Polaków należy też pamiętać o 8 - 15 mln ofiar belgijskiej zabawy w Kongo króla Leopolda. A nasz ujemny bilans wojny ze szwabami i sowietami to 10 - 12 mln obywateli.

 

zaloguj się by móc komentować

mooj @stopfalszerzom 22 lutego 2018 14:13
22 lutego 2018 16:47

* trochę brakuje strzałki obrazującej śmierć Żydów w sowietach (liczbę trudno określić), co odzwierciedla brak informacji o tym (skuteczność Rosjan?),

** podobnie strzałka by się przydała, bo w przestrzeni medialnej praktycznie nie istnieją: straty obywateli II RP wciągniętych do armii sowieckiej (głównie zabici na wojnie, ale część zginęła jako jeńcy w niemieckich KL-ach )

*** Death (literówka - jest Deth)

 

ale tak! dokładnie to jest potrzebne! gratuluję jasności przekazu

zaloguj się by móc komentować

mooj @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 16:57

czyli 

* trochę brakuje strzałki obrazującej śmierć Żydów w sowietach (liczbę trudno określić), co odzwierciedla brak informacji o tym (skuteczność Rosjan?),

** podobnie strzałka by się przydała, bo w przestrzeni medialnej praktycznie nie istnieją: straty obywateli II RP wciągniętych do armii sowieckiej (głównie zabici na wojnie, ale część zginęła jako jeńcy w niemieckich KL-ach )

*** Death (literówka - jest Deth)

**** domination lub occupation w miejsce ocupation (w obu przypadkach i German i Soviet)

zaloguj się by móc komentować


stopfalszerzom @mooj 22 lutego 2018 16:57
22 lutego 2018 17:52

Dzięki za doskonalenie jakości :)

zaloguj się by móc komentować

jolanta-gancarz @gabriel-maciejewski
22 lutego 2018 19:38

dr Ewa Kurek upomina się o pamięć "motłochu" i mechesów, zdradzonych przez szmalcowników z Judenratów, czyli głos zamordowanych żydów (szczególnie od 12'):

https://www.youtube.com/watch?v=RTYYD5FobV4

Podaje też ważne tytuły do wydania... Prawa autorskie wygasły kilka lat temu w związku z Zagładą.

zaloguj się by móc komentować

TRU @qwerty 22 lutego 2018 12:43
23 lutego 2018 11:39

nie pytaj sie mnie o takie rzeczy bo nie wiem - w dniu odejścia dostane bilans to będę wiedział. Jednak żeby ten czas nam całkowicie nie uciekał proponuję spojrzenie kontekstowe.

pozdrowienia

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować