-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Znaki czyli żydowski plan zdobycia korony Himalajów

W dawnych czasach kiedy jeszcze pisałem w salonie, obecny tam dziennikarz nazwiskiem Kłopotowski, gwiazda prawicowych mediów, domagał się byśmy wszyscy się od kogoś uczyli. Wszyscy to znaczy wszyscy Polacy. Sami bowiem z siebie nic nie wymyślimy, a jak zaczniemy działać to możemy sobie co najwyżej zrobić krzywdę. Naszymi najznakomitszymi nauczycielami powinni być oczywiście Żydzi, bo nie dość iż mają wobec nas dobre zamiary, to jeszcze chętnie w tę rolę wejdą, no a poza tym są najmądrzejsi. No to ja się teraz pytam – czy istnieje żydowski program zdobycia korony Himalajów? Czy pod Mount Everest, K2, Nanga Parbat czy jakąś inną górą rozbijane są namioty na których powiewa flaga Izraela, albo choćby tałes? Mam wrażenie, że nie. Mam też graniczące z pewnością przekonanie, że Żydzi, zarówno ci z Izraela jak i ci z diaspory, uważają narodowe programy zdobywania wysokich gór w zimie, za idiotyzm. Ludzi zaś, którzy w tym uczestniczą muszą traktować z krańcową pogardą, jako durniów patentowanych, którzy sami na siebie wydają wyrok i jeszcze go podpisują własną krwią. A nie dość tego. Oni jeszcze w swoim obłędzie odwracają uwagę swoich rodaków od spraw ważnych i kierują ją ku rzeczom nie mającym najmniejszego znaczenia. Zagospodarowują energię młodych, dynamicznych ludzi, którzy może zwrócili by się ku innym zainteresowaniom, bardziej pożytecznym, no ale skoro jest ten program, to przecież nie można go ominąć. To tak, jak w było w PRL ze znaczkami pocztowymi, mnóstwo ludzi wierzyło, że to jest lokata pieniędzy i gromadziło serie z kolejnych lat. Był to jednak tylko parapodatek, o czym już tu gawędziliśmy. Czym był w PRL himalaizm też gawędziliśmy i chyba wystarczy. Dziś chodzi mi już tylko o znaki. Powtórzę więc pytanie – czy Żydzi mają narodowy program zdobycia ośmiotysięczników zimą? Jeśli nie to znaczy, że w naszym programie chodzi o coś innego niż tylko podniesienie samooceny nam wszystkim i wejście na te góry.

Nie tak dawno kolega valser próbował umówić się z księdzem profesorem Tadeuszem Guzem i zaprosić go na targi do Bytomia. Byłem o tych próbach informowany na bieżąco i mogę tylko powiedzieć tyle, że nawet ja, kiedy dzwonią tu ludzie, żeby zapytać jak się sprzedają ich książki i dlaczego tak słabo, nie robię takich numerów. No, ale nie będę tu krytykował osób duchownych. Jest to jednak jakiś znak, a interpretowania znaków jeszcze nikt nie zakazał. O ile się nie mylę. Z pewnym zdziwieniem odnotowałem więc fakt, że wraz z księdzem profesorem Tadeuszem Guzem, występuje teraz publicznie Krzysztof Karoń, znany ze swojej głębokiej spostrzegawczości bezrobotny historyk sztuki, autor jednej książki o technikach druku komputerowego. - Jak to jest możliwe – zacząłem się zastanawiać, ale nic nie wymyśliłem, ponad to, że obaj panowie mają jakiegoś zaufanego moderatora, który te spotkania organizuje. Ja niestety nie dysponuję taką mocą, a im więcej oglądam pakietów nagraniowych zawierających postaci mędrców prawicy i duchownych tradycjonalistów, tym głębiej mi wrasta w serce przekonanie, że powinienem się od tego trzymać z daleka, a skupić jedynie na pisaniu książek. Co też i czynię.

Wrócę na chwilę do Karonia, który uchodzi za demaskatora pierwszej klasy. Dowiedzieliśmy się dzięki niemu, że marksizm to jest wynalazek Zachodu, a nie wschodu, jak sądziliśmy wcześniej. Unia Europejska zaś to organizacja lewicowa wymierzona w tradycję chrześcijańską. Czy my tego wszystkiego nie wiedzieliśmy wcześniej? Niektórzy może tak, szczególnie ci posługujący się biegle angielskim i rozumiejący o co w tym języku chodzi. Nie wiem czy pamiętacie taką scenę z serialu „Polskie drogi”, który opowiadał o drodze młodego oficera ku świadomości klasowej. Na przystanku tramwajowym spotyka on dziewczynę, a ona mówi do niego – wy. Jak to komunistka. On się dziwi i odpowiada żartem – jacy wy? Jestem pojedynczo. Ona nie rozumie, bo jest już uświadomiona klasowo. Zdaje się, że grała tę dziewczynę świętej pamięci Daria Trafankowska. No więc tak, nawet jeśli ktoś nie rozumie tego prostego faktu, że Marks napisał „Kapitał” w Londynie za pieniądze angielskiego wydawcy, nawet jeśli ktoś nie rozumie jakie są polityczne konsekwencje tego faktu, ale wierzy w złego Lenina i dobry kapitalizm, powinien, liznąwszy trochę języka, wiedzieć, że oni tam, mówiąc po angielsku wołają na siebie – wy. Tak jak ci cholerni komuniści. I nie mówcie mi, że to jest śmieszne, albo oczywiste, albo jakieś jeszcze, a ja się kompromituję. Demaskacje służą do tego, by tłumaczyć ludziom rzeczy, których dłużej i tak nie da się ukryć. Trzeba więc je zdetonować zawczasu i pozbierać kawałki po eksplozji, tak by nikt tego nie zauważył. Do tego służy Karoń i nie tylko on. Wszyscy zaś, kołyszący się w rytm jego słów nie różnią się od ludzi blokujących hejt pod tekstami o Mackiewiczu.

Kolejna kwestia to sposób w jaki opowiada się dziś o powstaniu styczniowym. Jest jakaś dyskusja, ale mit powstania musi być utrzymany. No i jest. Mamy jednak poważną kontrę i ona się streszcza w słowach – nie dajmy się sprowokować. Dobre pytanie nie brzmi – komu? Bo to jest w miarę zrozumiałe. Ono brzmi – wobec kogo? Rozumiem, że nie powinniśmy dać się prowokować wobec Rosjan w roku 1863. To był głupi pomysł? Prawda? Wszyscy miłośnicy demaskacji historycznych i odkrywcy prawd zakopanych głęboko pod stertą papierów się co do tego zgadzają, wątpliwości nie ma. No, a teraz? Czy teraz wobec Unii powinniśmy się dawać sprowokować czy nie? Unia to nie car, powie ktoś, nie przyśle tu kozaków. Może i nie przyśle, ale da nam wybór i będziemy się musieli na coś zdecydować. Konsekwencje zaś tych decyzji będą niepodobne do niczego co znamy z przeszłości. Czy istnieje w ogóle ktoś, kto może je przewidzieć? No jasne, że istnieje, ci od których mamy się uczyć, dobrze wiedzą jakie będą konsekwencje naszych wyborów dotyczących Unii. Nie rozumiemy tego tylko my. I nie zrozumiemy, albowiem obrazki, które migają na ścianie nie ułatwiają nam tego. One wprasowują nam tylko w mózg dwie opcje – lojalność wobec silniejszego oraz krwawy bunt. Nic innego, nic co dawałoby nam szanse i czas nie istnieje. Czy rzeczywiście nie istnieje? Może jednak dałoby się wypracować jakiś narodowy program ocalenia kolejnych pokoleń przed prowokacją? Nie sądzicie?

 

Przypominam, że na stronie www.basnjakniedzwiedz.pl trwa promocja książek i czasopism. Baśń czeska i amerykańska po 10 zł, Baśń III po 15, tak samo Łowcy księży oraz Straż przednia. Nawigatory także po 10, ale ubywa ich w zastraszającym tempie, więc trzeba się spieszyć. Budowa jachtów po 35, Berecci, Irlandzki majdan i Kroniki klasztoru w Zasławiu po 10. Sanctum regnum po 30 zł. Na tej samej stronie dostępny już jest nowy komiks Tomka Bereźnickiego zatytułowany „Kościuszko. Cena wolności”.tagi: polacy  żydzi  prawica  unia  prowokacja 

gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 09:37
29     2706    15 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Maryla-Sztajer @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 10:13

Niech mnie/nas lepiej nikt nie uczy.

.

 

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 11:24

Ks.prof. T.Guza bede bronil "recami i nogami". Zreszta on sie sam broni tak, ze kazdy stoi na bacznosc przed nim, przynajmniej powinien.

On nie jest i nie bedzie politykiem. Inni, tak i chca go rozjechac, nawet koscielna hierarchia, na to wyglada. Teza prof., ze nawazniejsze sa idee przed wszystkim innym, przekonuje mnie. Bo to inaczej taka doktryna jest, czyż nie, a gadamy o tym od kiedy? Jest taki kraj, ktory mial/ma doktryne/idee dominacji, nawet wiary swojej wlasnej i osiągnął sukces, właśnie w nim mieszkam. Zaanalizowanie tego przypadku, a to robi ks.prof. pozwoli nam na wprowadzenie/odrodzenie naszej doktryny/wiary, ustanowionej nie przez nas, lecz przez Stworce.

 

zaloguj się by móc komentować


onyx @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 13:08

Co do wspinania to K. Wielicki mówi że nie wspinają się Żydzi i Murzyni. Jeszcze parę rzeczy ciekawych mówi bez większego owijania w bawełne. Pierwsze 8 minut można przewinąć.

https://youtu.be/KQUM8nbKNkA

zaloguj się by móc komentować


TRU @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 13:18

Ostatnio w "radiowej jedynce" Karoń był z Michalkiewiczem u Gadowskiego więc ma lewar :)

 

ps. Karoń czy Kuroń bo mi się myli...

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 13:29

"valser próbował umówić się z księdzem profesorem Tadeuszem Guzem i zaprosić go na targi do Bytomia."

Czy Ks. Guz ma swojego "psa"? Najlepiej żeby miał kilka, po jednym w każdym mieście. Nie żartuję. Kard. Wyszyński miał, zapomniałem jak się nazywał, to był profesor ekonomii. Nawet jeśli nie miał ten "pies" profesor pełnego rozeznania, co do intryg Gomułki, Kardynał Tysiąclecia potrafił wyłuskać z jego wywiadu to, co trzeba. Każdy duchowny, który wchodzi w obszar tzw. kanałów dystrybucji treści powinien mieć swojego "psa" i to nie jednego. Obawiam się, że "psy" które służą Ks. Guzowi podobne są do tych "autorytetów", które namówiły O. Rydzyka by zoroganizował w WSKSiM rekolekcje prowdzone, uwaga, proszę usiąść i trzymać się mocno oparcia, przez Grzegorza Górnego ... Przykro mi, ale to prawda. 

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @TRU 4 lutego 2018 13:18
4 lutego 2018 13:37

Oczywiście, że ma lewar. Zobacz dla kogo firma Karoniów robiła meble...

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 14:09

Zajrzyj do wewnętrznej.

zaloguj się by móc komentować

glicek @onyx 4 lutego 2018 13:08
4 lutego 2018 15:05

Co do wspinania to K. Wielicki mówi że nie wspinają się Żydzi i Murzyni.

To tak jak w skokach narciarskich. W ogóle jakoś ich nie jarają olimpiady ani sukcesy. W ciągu całego nowożywota olimpijskiego zdobyli łącznie 9 (słownie dziewięć) medali.

https://en.wikipedia.org/wiki/Israel_at_the_Olympics

To ciekawe, że czarni są postrzegani jako wysportowani. Może dlatego, że nie biorą ich do sportów w których ponieśliby klęskę np. pływanie albo judo?

zaloguj się by móc komentować

sacco-di-schola @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 15:33

Jest inaczej.

Rzeczywista władza wie, że trzeba dać kanały dystrybucji "dwóm opcjom – lojalność wobec silniejszego oraz krwawy bunt" .A NASTĘPNIE plasować się jako rozsądni/przezorni i reprezentować tych, którym w serca zaszczepią przekonanie "że powinienem się od tego trzymać z daleka, a skupić jedynie na pisaniu książek" czy też innej pożytecznej pracuńci (np pisaniem niszowych książek o historii).

I to wie komendant. Tak działa Karoń (gdzieś zaskoczonemu Roli podsumował, iż obecnie musimy być w Unii i nie możemy dać się wypchnąć w strefę zgniotu).

Trzeba stawać na forach naprzeciwko, ale też i tworzyć własna "forka". Front jest tam gdzie ludzie widzą czołgi, a nie tam, gdzie my powiemy że mają się patrzeć.

.....

Żydzi nie muszą mieć narodowego programu himalaizmu. Wystarczy, że w każdej szkole mają pogadanki z bohaterami wojennymi czy odtajnionymi specjalsami co to odbili jakichś zakładników. I to w wieku ich ojców. A jak uczeń mówi, że nie słucha o wojnie z przyczyn religijnych, to dają mu książkę o nauce współczesnej z listą żydowskich noblistów, gdzie ma jak byk że 0,25% populacji świata ma 28% nagród Nobla.

Konglomerat wybraństwa, tikkun olam, syjonizmu, walki z holokaustem czającym się wokół jest nie do podrobienia i nie ma sensu się porównywać. Wręcz przeciwnie, trzeba wykazywać ich absurdy, a z drugiej strony konceptualizować w ogniu krytyk własną drogę, ideologię.

Szczytem porównywalnym tylko z Everestem była propozycja, by poszukać czy Elisbeth Revol nie ma żydowskich przodków, bo to by nam ułatwiło... itd

 

zaloguj się by móc komentować

szafran @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 16:23

Anatol Karoń

Jeden Bóg trzy religie.

Dorabia sobie na boku?

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @valser 4 lutego 2018 16:36
4 lutego 2018 16:48

A po co by mieli mieć, skoro są Auserwählten?

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @valser 4 lutego 2018 17:15
4 lutego 2018 17:37

Dlatego lepiej nie zadzierac z Izraelem.

zaloguj się by móc komentować

eska @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 17:40

 "że oni tam, mówiąc po angielsku wołają na siebie – wy"

Oczywiscie nie należy zapominać, że do niektórych mówią "sir" albo "lady". I tu jest właśnie pies pogrzebany.
 

zaloguj się by móc komentować

ApesCornelius @valser 4 lutego 2018 17:15
4 lutego 2018 17:55

Wybraństwo ma na celowniku też Polskę i do osiedlenia 3,3 mln wybrańców, tak ustalili w 2012 roku w Berlinie.

http://www.jrmip.org/

https://youtu.be/JM0DvWBvQXY

 

zaloguj się by móc komentować

chlor @ApesCornelius 4 lutego 2018 17:55
4 lutego 2018 18:07

No ale to plan C albo D.

zaloguj się by móc komentować

JK @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 18:17

Jeszcze nie przeczytałem dzisiejszego felietonu, ale gratuluję tytułu

zaloguj się by móc komentować

JK @Grzeralts 4 lutego 2018 13:37
4 lutego 2018 18:24

Ciekawe a jak to firma?

zaloguj się by móc komentować

chlor @valser 4 lutego 2018 18:17
4 lutego 2018 18:29

No ale oni wiedzą że te obozy i antysemici to lipa. Ich własna.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @valser 4 lutego 2018 18:32
4 lutego 2018 18:43

Matoly zostana sie smazyc.

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @gabriel-maciejewski
4 lutego 2018 19:06

Nie rozumiem co z ks. Guzem. Nie chce być na Targach....czy zwleka czekając na jakieś rekomendacje miejsca i osoby.

.

 

zaloguj się by móc komentować

tadman @Maryla-Sztajer 4 lutego 2018 19:06
4 lutego 2018 20:08

To chyba szło o te ubiegłoroczne targi. Było coś tutaj o rozmowach z ks. Guzem, a potem dostał zakaz wypowiadania się o Lutrze, więc sprawa chyba z tego powodu padła. Mówienie o Lutrze współgrałoby z innymi wystąpieniami na tych targach.

zaloguj się by móc komentować

tadman @sacco-di-schola 4 lutego 2018 15:33
4 lutego 2018 20:13

Żydzi stawiają na to co daje władzę lub ją legitymizuje, a inne rzeczy sobie odpuszczają, więc: bankowość, handel, nauka - szczególnie nauki ścisłe, muzyka, malarstwo, film, a ze sportu szachy.

zaloguj się by móc komentować

szafran @Maryla-Sztajer 4 lutego 2018 19:06
4 lutego 2018 20:32

Tutejsza Upadająca Firma zwana wcześniej Gospdarzem dostała Koło Ratunkowe ze Szwajcarii to się odwdzięczapuszczając bąka.

zaloguj się by móc komentować

sacco-di-schola @tadman 4 lutego 2018 20:13
4 lutego 2018 20:32

Stawiają to mało powiedziane. Jak w tym dowcipie, gdzie gość pyta Anglika - Jak to robicie że macie takie wspaniałe murawy? -Tu nie ma żadnej tajemnicy. Trzeba zasiać, a potem kosić i podlewać przez 300 lat.

zaloguj się by móc komentować

Marcin-Maciej @szafran 4 lutego 2018 20:32
4 lutego 2018 21:11

A tak konkretnie to do kogo Pan pije ?

zaloguj się by móc komentować

Paris @ApesCornelius 4 lutego 2018 17:55
4 lutego 2018 21:18

Sztandarowy  projekt  MIESZKANIE+   -  to dla nich  !!!

zaloguj się by móc komentować

onyx @valser 5 lutego 2018 00:41
5 lutego 2018 14:12

Nie przesadzajmy, bezrobotnego ignoranta z aspiracjami nikt w Himalaje nie weźmie. Nawet do targania wózka z kawą po płaskim.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować