-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Wywiad z Markiem Budziszem, autorem książki "Koniec rosyjskiej Ameryki"

komentarze:
Godny-Ojciec @gabriel-maciejewski
11 lipca 2018 11:56

Dzięki za zrealizowanie mojego zamówienia jeszcze przed urlopem :)

Też się wybieram w tym czasie na urlop i jako ubezpieczenie od słoty planowałem zabrać jedną z zamówionych pozycji.

Wiadomość iż realizacja zamówienia może się przedłużyć z powodu sezonu urlopowego nie zmartwiła mnie jednak aż tak bardzo bo zawsze mam duży stos książek do przeczytania. Niepokój jednak wywołały informacje o wyczerpaniu nakładu kilku kluczowych pozycji z mojego zamówienia. Pojawiła się niepewność że być może, mimo opłacenia tych pozycji już nie dostanę? jednak postanowiłem powstrzymać się od pisania monitów i zapytań w tej sprawie które moim zdaniem przyczyniają się zwykle do zwiększenie zamieszania i szumu. Postanowiłem zdać się  w pełni na  profesjonaliźm działu realizacji zamówień :) i cierpliwie czekac. No i nie zawiodłem się za co szczerze dziękują bo przecież w PL to wciąż rzadkość.

zaloguj się by móc komentować

JK @gabriel-maciejewski
11 lipca 2018 13:48

Fantastyczna rozmowa.

Na przykład cała narracja o Żołnierzach Wyklętych sprowadza się do tego, że Sowieci chcieli "zniewolić Polskę" a nie uwzględnia w ogóle kontekstów międzynarodowych oraz strategii Rosji czy Anglii, nie mówiąc o braku własnej strategii Rządu Polskiego na Uchodźctwie.

Po prostu Sowieci niszczyli AK bo byli źli i niezbyt AK lubili. I koniec opowieści. A teraz kochane dzieci to jak będzie Święto Żołnierzy Wyklętych 1 marca to biegusiem na bieg przełajowy "Szlakiem Wilczych Tropów".

Pozdrawiam

 

zaloguj się by móc komentować

betacool @gabriel-maciejewski
11 lipca 2018 20:11

Zacząłem słuchać w samochodzie. Dojechałem do połowy, bo droga była za krótka. Wysiadałem niepocieszony, bo same rewelacje i potwierdzone intuicje. Jutro dojadę do końca.

zaloguj się by móc komentować

Stalagmit @gabriel-maciejewski
11 lipca 2018 22:46

Świetna rozmowa. Bardzo dziękuję.

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-laskowski @gabriel-maciejewski
11 lipca 2018 23:24

Bardzo interesująca rozmowa, zwłaszcza jeśli chodzi o wątki amerykańskie. Dodałbym to, że Rosjanie nie za bardzo mają czym kokietować różne narody na świecie. Komunizm jako narzędzie nęcenia ludzi odpadł, a w jego miejsce nie pojawiło się nic o porównywalnej sile przyciągania. Dlatego ich obecne próby odbudowania imperium przebiegają dość słabo.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować