-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Święty Stanisław, biskup i męczennik, rozdział I audio

Tak, jak to zapowiedziałem, powstaje audiobook na podstawie książki o św. Stanisławie, a także drugi ze fragmentami wszystkich dotychczas napisanych Baśni. Rzeczy muszą się toczyć swoim trybem, a ja nie lubię rzucać słów na wiatr. Wszystko się kiedyś zmaterializuje, proszę o cierpliwość i jednocześnie przepraszam wszystkich za zwłokę. Nie mam rączek jedenastu - jak mówią słowa piosenki - ale bardzo się staram. Oto pierwszy rozdział nowego audiobooka w mistrzowskim wykonaniu Andrzeja Ciborskiego. 

 

https://prawygornyrog.pl/tv/2019/05/sw-stanislaw-biskup-i-meczennik-historia-prawdopodobna-rozdzial-1/

 

Ponieważ nie mam żadnych możliwości, by promować się na wielką skalę, będę to czynił za pomocą dostępnych mi sposobów, co w skrócie oznacza, że muszę sięgać po pomoc ludzi, którzy znają się na rzeczy naprawdę, a jednocześnie działają na marginesach, niedoceniani albo zapomniani, a na pewno wykorzystywani poniżej swoich rzeczywistych możliwości i aspiracji. Tak jak to ma miejsce w przypadku Tomka, Huberta i Jarka. Jeśli idzie o kwestie audio i kwestie aktorskie pomoże nam Pan Andrzej. Zresztą sami posłuchajcie jak to brzmi. 

To tyle słodzenia, przypominam, że za tydzień, w piątek odbędzie się dyskusja panelowa poświęcona nowemu numerowi Szkoły Nawigatorów. Miejsce akcji - Stężyca, ośrodek Wyspa Wisła, początek o 17.00, udział wezmą - Krystyna Murat, Szymon Modzelewski, Gabriel Maciejewski.

Przypominam też o terminie wpłat na konferencję w Kliczkowie - 28 majatagi: święty stanisław  audiobook 

gabriel-maciejewski
17 maja 2019 13:40
2     743    8 zaloguj sie by polubić
komentarze:
cbrengland @gabriel-maciejewski
17 maja 2019 14:11

Bravo, gdy będziesz miał w sprzedaży, będzie zaraz u mnie ☺

zaloguj się by móc komentować

kskiba19 @gabriel-maciejewski
17 maja 2019 22:04

Jestem wzrokowcem. Nie przepadam za audio... Ale tutaj chylę czoła.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować