Rozmowa z profesorem Grzegorzem Kucharczykiem

Oto link do rozmowy z profesorem Grzegorzem Kucharczykiem. Chciałem także poinformować wszystkich, że wyczerpał się nakład "Życiorysu własnego przestępcy".

tagi: hohenzollernowie  grzegorz kucharczyk

7 lipca 2018 12:28

wierzacy-sceptyk @gabriel-maciejewski
7 lipca 2018 15:05

i to jest to co tygrysy lubią najbardziej:)

Vester @gabriel-maciejewski
7 lipca 2018 16:01

Kapitalna rozmowa! Jeszcze nigdy nie widziałem pana Kucharczyka z takim błyskiem w oku - aż serce rośnie! Możemy tylko pofantazjować, ilu jest takich historyków, którzy w sprzyjających warunkach byliby niczym święty granat. A za Goffa - podziękuję portfelem.

ApesCornelius @gabriel-maciejewski
7 lipca 2018 20:02

Prawdziwa intelektualna uczta!

pink-panther @gabriel-maciejewski
8 lipca 2018 13:16

Genialny ten profesor Kucharczyk jest:))) A jakie poczucie humoru. Czytanie książki "Hohenzollernowie"
 winno być lekturą obowiązkową w szkołach.

marek-natusiewicz @gabriel-maciejewski
8 lipca 2018 18:07

W uzupełnieniu artykuł prof. Andrzeja Piskozuba.

Godny-Ojciec @pink-panther 8 lipca 2018 13:16
8 lipca 2018 22:13

"Czytanie książki "Hohenzollernowie" winno być lekturą obowiązkową w szkołach" - Jest niedostępna w bibliotekach, jest już niedostpna w ogóle gdziekolwiek. Czy ktoś planuje wznowienie?

krzysztof-osiejuk @Godny-Ojciec 8 lipca 2018 22:13
8 lipca 2018 22:21

Dotychczas uważałem, że jesteś cwany, a tu wychodzi na to, że jesteś zwyczajnie głupi. Ciekawe tylko, że po tych wszystkich latach spędzonych na tym blogu nic Ci się nie poprawiło.

Godny-Ojciec @krzysztof-osiejuk 8 lipca 2018 22:21
9 lipca 2018 00:08

Ale mi przywaliłeś :) Chyba się rozpłaczę... "Lewy prosty" tak na rympał, między oczy, bez żadnego uprzedzenia, usprawiedliwienia, zwyczajnie: głupi?

Krzysztofie jakoś się pogodziłem i przyzwyczaiłem z tym, że mnie zablokowałeś na swoim blogu - co uniemożliwia prostowanie głupstw, które zdarza Ci się tam wypisywać z częstotliwością wprost proporcjonalnie rosnacą do ilości zakneblowanych przez Ciebie użytkowników. Ze szkodą ma się rozumieć dla nas wszystkich i poziomu tego projektu... Boisz się, masz nieuspokojone urazy? Trudno, masz prawo do strachu, ale na litość boską nie wykorzystuj tego w tak podły sposób i nie prowokuj do offtopów w cudzych notkach!!!

Odblokuj to Ci dam popalić na twoim terenie, kulturalnie, merytorycznie z biglem godnym lepszej sprawy i przede wszystkim bez chamskich epitetów (głupków, dupków, trollów itp wygłupków)

krzysztof-osiejuk @Godny-Ojciec 9 lipca 2018 00:08
9 lipca 2018 00:45

Już raz Cię odblokowałem na Twoją własnę prośbę, z zastrzeżeniem, że nie będziesz mi trollował notek. Ponieważ byłeś niegrzeczny, blokada została założona ponownie, tym razem permanentnie.

Brzoza @pink-panther 8 lipca 2018 13:16
9 lipca 2018 00:59

>Genialny ten profesor Kucharczyk jest:)))

Tak :)

Godny-Ojciec @krzysztof-osiejuk 9 lipca 2018 00:45
9 lipca 2018 01:19

jak może być inaczej kiedy Twoja definicja trollowania pokrywa się z definicją prawdy?

krzysztof-osiejuk @gabriel-maciejewski
9 lipca 2018 01:42

Nawet jeśli prawdą jest to że System niesłusznie odebrał Ci prawo kontaktu z Twoimi dziećmi, to wciąż wałkowanie tego tematu na moim blogu traktuję jako trollowanie. Prawda nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli ktoś mi tu będzie dzień w dzień wrzucał informację, że 2 i 2 to 4, też go zablokuję.

Godny-Ojciec @krzysztof-osiejuk 9 lipca 2018 01:42
9 lipca 2018 02:20

System nie odebrał mi nigdy prawa kontaktu z dziećmi. Ani słusznie ani niesłusznie! Nigdy nie pisałem takich bzdur ani u Ciebie w komentarzach, ani na swoim blogu. Ogarnij się Krzysztofie i raczej nie publikuj niczego na bani.

Greenwatcher @gabriel-maciejewski
9 lipca 2018 06:37

Wielkie podziękowanie za wywiad i tyle inspiracji.

Kto jest dzisiaj Nieśmiertelną Rzeczpospolitą w rozumieniu testamentu politycznego Hohenzollernów? Czy spadkobiercy jeszcze w ogóle są? - po zlikwidowaniu szlachty i ziemiaństwa? Kapłani?  Jaką spadkobiercy mają moc, jeśli w ogóle, sprawczą?

Może będzie łatwiej odpowiedzieć na to kto jest dzisiaj „hohenzollernami” i z kim trzeba się dogadać by mieć pieczę nad krajem między Odrą a Bugiem?

Czy jesteśmy już tylko nadbałtycką kolonią ze zmieniającycmi się namiestnikami, bo Niemiertelnej już nie ma?

marek-natusiewicz @Greenwatcher 9 lipca 2018 06:37
9 lipca 2018 06:48

Chyba się nazywają dzisiaj grantobiorcami...

PiotrKozaczewski @Greenwatcher 9 lipca 2018 06:37
9 lipca 2018 17:47

"... Kto jest dzisiaj Nieśmiertelną Rzeczpospolitą w rozumieniu testamentu politycznego Hohenzollernów? ..." -  amoże, tak jak mówił Pan Profeseo, "RP co nie wymiera", tak jak w czasach Hohenzollernów nie jest Krakówek/Warszawka, tylko tzw. naród, kiedyś naród szlachecki, teraz naród-taki-jaki-jest? Innymi słowy: MY ... I może "mykens złych ludziów" polega na tym, że tak nam namieszano w łbach, że nie zdajemy sobie z tego sprawy?

PiotrKozaczewski @krzysztof-osiejuk 8 lipca 2018 22:21
9 lipca 2018 17:50

"... Dotychczas uważałem, że jesteś cwany, a tu wychodzi na to, że jesteś zwyczajnie głupi. ..." - wartości i sznyt dobrej zmiany? Banderowsko-sabatajowski z Żoliborza, :-).

Godny-Ojciec @PiotrKozaczewski 9 lipca 2018 17:50
10 lipca 2018 11:24

Chyba się nie znamy Piotrze? Ale to nie szkodzi, prawda?

PiotrKozaczewski @Godny-Ojciec 10 lipca 2018 11:24
10 lipca 2018 12:14

Chyba nie. Ale nie podoba mi się forma i treść ataków pewnych osób na inne osoby, nawet mi nie znane. Dlatego zareagowałem. Jesli nie powinienem był, to nastepnym razem sie powstrzymam.