-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Propaganda sercowa

Mogę się mylić, ale ludzie stający samotnie wobec poważnych emocjonalnych kryzysów, nie mają ochoty, by o nich opowiadać. Jeśli zaś czynią to ochoczo, to albo są zaburzeni, albo wynajęci. Poza tym wobec nieszczęść jakimi doświadcza nas Pan Bóg, stajemy często uzbrojeni w rutynę i to czasem ułatwia nam zmagania z losem. Ponieważ jednak emocje są pasem transmisyjnym propagandy, nie możemy nigdy o nich zapominać i zawsze musimy brać pod uwagę nieszczerość, w chwilach kiedy ktoś je przed nami demonstruje.

Rozmawialiśmy tu wielokrotnie o nieautentycznych, naciąganych książkach pisanych przez autorów z wyznaczoną przez kogoś misją. Dziś także angażuje się do roboty propagandowej takich autorów, ale o wiele skuteczniejsi są tak zwani ludzie z ulicy, najlepiej dotknięci jakimi ciężkimi losowymi przygodami, albo dobrowolnie w coś uwikłani. W coś, co uniemożliwia trzeźwą ocenę i uwalnia wyłącznie emocje, czyniąc nas ich niewolnikami. To się zdarza wszędzie, nie tylko w obszarach takich jak media społecznościowe, czy telewizja prywatna, to się zdarza nawet przy ocenie postaci i wypadków z historii Kościoła.

Najwięcej emocji wywołują rzecz jasna chore dzieci i chore zwierzęta. Chorzy starcy służą temu jedynie, by inicjować dyskusje o eutanazji. Do niczego więcej nie są potrzebni. Stoimy dziś wobec problemów, które dwadzieścia lat temu wydawałby się zbiorem kosmicznych idiotyzmów i niebawem, mam wrażenie, będziemy musieli jednak zaakceptować te wszystkie nowinki, przed którymi dziś się wzdragamy. Nie wiem czy pamiętacie, ale nie tak dawno przecież toczyła się dyskusja czy legalizować miękkie narkotyki. Dziś nikt jej nie pamięta, a człowiekowi, który optowałby jednak za ich legalizacją można by chyba spokojnie wytoczyć proces. Każdy bowiem wie, że poważne ćpanie zaczyna się od palenia trawy i nie ma mowy, żeby było inaczej. Czy ktoś dziś próbuje szydzić z tych, jakże poważnie dyskutowanych dylematów? Oczywiście nie, ale mamy inne dylematy. Czy geje mogą adoptować dzieci? To jest problem poważny, a niebawem będzie jeszcze poważniejszy, jeśli Biedroń okaże się jednak kandydatem lewicy na prezydenta. Jak wiemy, mnóstwo par w Polsce i nie tylko w Polsce, albo nie może z jakichś przyczyn adoptować dzieci, albo posiada dzieci z dysfunkcjami, na przykład z zespołem Downa. Opieka nad takim dzieckiem, dla dwójki osób, to jest krzyż pański. Wiem to na pewno, albowiem znam rodzinę, gdzie urodziła się dziewczynka, dziś już dorosła osoba, z głębokim zespołem Downa. Opieka nad taką osobą wymaga krańcowych poświęceń i mowy nie ma, żeby wykonywana była przez jednego tylko człowieka. Nawet jeśli pobierałby on jakiś monstrualny zasiłek, uniezależniający ją od przymusu chodzenia do pracy.

Okazuje się jednak, że dzieci z zespołem Downa są znakomitym materiałem propagandowym, za pomocą którego można przekonać ludzi, poprzez wzruszenia i emocje, że geje, także samotni świetnie nadają się do opieki nad dysfunkcyjnymi dziećmi. We Włoszech, niejaki Luca Trapanese, czterdziestoletni gej, adoptował niechcianą dziewczynkę o imieniu Alba. Dziecko jest dotknięte zespołem Downa, a Luca umieszcza na instagramie serie zdjęć, na których widać jak opiekuje się swoją adoptowaną córeczką. Łatwo też znajdziemy informację o tym, że Luca został ojcem Alby ponieważ ponad dwadzieścia par, zgłaszających się do adopcji, wystraszyło się choroby tego dziecka i konsekwencji opieki nad nim. Myślę, że to jest kłamstwo, a przypadek pana Trapanese jest starannie wypreparowany. Zrobiono to w taki sposób, by pod względem estetycznym i emocjonalnym nie można się było do niczego przyczepić. Nie znam włoskich realiów, ale ciekaw jestem przede wszystkim tego, ile Luca dostaje od państwa w związku z opieką nad małą Albą i gdzie pracuje, że może sobie pozwolić na całodzienną przecież, bo tego wymagają dzieci z Downem, opiekę. Tego się pewnie nie dowiemy, bo zakontraktowany przez media przekaz nie przewiduje upublicznienia informacji na takie tematy. Chodzi przecież o to, by jak największa ilość ludzi wzruszyła się losem małej Alby i jej bohaterskiego ojca. Chodzi także o to, by ludzie ci reagowali wściekłością na każdą próbę zracjonalizowania pomysłu, szalonego z istoty, a polegającego na tym, że homoseksualni mężczyźni adoptują małe dzieci. Owa wściekłość będzie karmiona takimi właśnie przykładami jak Luca Trapanese i mała Alba.

Czy ja jestem aby całkowicie pewien, że tak będzie? Oczywiście, albowiem tak działa wahadło emocji, które zostaje wychylone w jedną stronę, tę dobrą, szlachetną i podkreślającą wrażliwość, po to, by z wielką siłą wychylić się następnie w stronę drugą – w stronę emocji negatywnych i negatywnych reakcji.

Nie neguję tu absolutnie przypadku pana Trapanese i jego szczerych intencji, wiem jednak, że bez wspomagania, opieka nad dzieckiem dotkniętym zespołem Downa nie jest po prostu możliwa. Propaganda zaś globalna otwierająca drogę do masowych adopcji dzieci przez gejów, musi i może oprzeć się na licznych, budzących wzruszenie, przypadkach. Te zaś mnożna mnożyć, mając do dyspozycji nieograniczone budżety. Co się jednak stanie po tym kiedy w całej Europie uda się przeprowadzić operację zmiany prawa i geje zaczną masowo adoptować dzieci? Co będzie z małą Albą, która już zdąży wyrosnąć i będzie żyła w najlepsze obok swojego starzejącego się taty, który zapewne rozejrzy się za wielką miłością swojego życia i zechce też ustabilizować inne swoje emocje, te nie związane z rodzicielstwem.  

Jak wiemy, Patryk Jaki, polityk, członek PiS, minister, ma również dziecko z zespołem Downa i wielokrotnie jego relacje rodzinne, były omawiane w mediach. W zasadzie przestało to już dawno być sensacją, a Patryk Jaki, nie mówi już o tym, jak to jest mieć dziecko z taką dysfunkcją. Na widok Jakiego, spacerującego ze swoim synkiem, nikt z całą pewnością nie wzruszyłby się, ani nie zastanowił, jak to jest poświęcać życie takiemu dziecku. Co innego pan Trapanese, nich mu Pan Bóg da siły i zdrowie, ale też przywróci opamiętanie, by miał świadomość jak ciężkie wyzwanie podjął. Nie można bowiem żyć dla takiego dziecka karmiąc się emocjami z instagrama i ekscytacją starych i młodych wariatek, które chcą koniecznie mieć przyjaciela geja z małym dzieckiem, żeby objawić światu swoją nadzwyczajną wrażliwość. Tego się zrobić nie da, ale Luca Trapanese, nie wie o tym jeszcze. On się dopiero będzie tego dowiadywał. Wypada więc jeszcze pomodlić się o siły dla niego i jego bliskich, jeśli takowych posiada.tagi: propaganda  adopcja  homoseksualiści  instagram 

gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 07:15
49     2909    14 zaloguj sie by polubić
komentarze:
gabriel-maciejewski @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 07:17

Wyjeżdżam na trochę, więc wrzuciłem tekst wcześniej. 

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 07:56

Nie chce być inaczej.

Z FASem jest dużo dzieci, mogliby się też na nie rzucić. W końcu to bezpośrednie ofiary patologii biorącej 500+. 

zaloguj się by móc komentować

Draniu @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 07:59

Luca bedzie w przyszłości  zarabiał na tych emocjach.. Oprócz instagramu, utworzy kanał na Youtube i bedzie epatowal zyciem z niepełnosprawnym dzieckiem i w pewnym momencie pojawi się problem z finansami ,a w zwiazku z tym poprosi o tzw. wsparcie...Cały świat gejowski oraz przyjaciółek  tych młodych i starych ,jak rowniez znajdą sie różne,rozniste fundacje i stowarzyszenia wspierające biednych ,poniewieranych gejów ..I tak ten biznes sie kręci..  

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @Draniu 8 listopada 2019 07:59
8 listopada 2019 09:48

Podobnie jak biznes in vitro, który rozwija się na skrajnych emocjach.

Radni Warszawy przyjęli uchwałę, że wydadzą 33 mln złotych na program in vitro na lata 2020-2023, czyli jakieś 10 mln na rok. Dofinansowanie to koło 6 tys. zł na parę, czyli z programu będzie mogło skorzystać jakieś 1600 par.

Jak poinformował warszawski ratusz, od listopada 2017 r. do końca października 2019 r. z programu skorzystało 2718 par. Potwierdzono 1537 ciąży klinicznych, a urodziło się 496 dzieci, czyli rodzicami zostaje jakieś 18 procent objętych programem.

Skoro tak, to z nowego programu przy zachowaniu powyższych proporcji powinno urodzić się koło 300 maluchów, czyli doprowadzenie do urodzenia takiego dziecka, to jest koło 30 tys. zł.

I następne pytanie, czy te dzieci, które się urodzą z tego programu będą w 100% zdrowe i nie obarczone różnymi wadami genetycznymi? 

A mówią, że 500 plus to jest futrowanie patologi, a in vitro to nie...

zaloguj się by móc komentować

Marcin-K @ewa-rembikowska 8 listopada 2019 09:48
8 listopada 2019 10:01

U nich nie ma co szukać jakiejkolwiek racjonalności. Tak jak pisze Coryllus - uderzają z premedytacją w najbardziej prymitywne ludzkie emocje, które w większości generuje instynkt. Ja sam osobiście znam pańcie które całe dnie lajkują na fejsie zdjęcia ze słodkimi kotkami i pieskami, płacą na jakieś fundacje zwierzęce, a gdy zaczyna się temat aborcji, to dostają wścieklizny, zaczynają się wyzwiska, "dałny", "patologie", "klechy". Jak to czasami się tu pisuje: czysty satanizm. A macherzy doskonale znają już te mechanizmy i wykorzystują je do "dziel i rządź". 

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 10:22

Przeczytałam wywiad z Lucą Trepanese i o nim na włoskich stronach. Sprawa jest bardziej skomplikowana i wydaje się, że to przede wszystkim media wykorzystują go w propagowaniu adopcji przez homo rodziców. Mam wrażenie, ze on podpisał pakt z diabłem, żeby nagłośnić niepełnosprawność.

Tak po krótce. 42 letni Luca z Neapolu od czternastego roku życia związał się z wolontariatem dla chorych i niepełnosprawnych w wyniku śmierci jego najbliższego przyjaciela na czerniaka. Po jego śmierci pojechał do Lourdes białym pociągiem (medycznym z osobami chorymi i niepełnosprawnymi). Po tym doświadczeniu włączył się w pomoc dla niepełnosprawnych.

Niestety nie znalazłam gdzie się uczył  i potem pracował, ale nieustannie był w wolontariacie. Wiadomo, że koordynował projekty rozwoju gospodarczego i społecznego w Indiach i Afryce, współpracując z siostrami Matki Teresy. W 2007 roku w Neapolu założył własne stowarzyszenie „A ruota libera”, które zajmuje się dziećmi z Downa, a następnie „La casa di Matteo” dla poważnie chorych dzieci. Wreszcie także «Wioska społeczna, w Marzano Appio, z trzema gospodarstwami, w tym pensjonatem, barem, gospodarstwem edukacyjnym, produkującym miód, zamierza otworzyć tam restaurację. Pracuje z wieloma osobami od 2007 właśnie tam, nie korzystając ze środków publicznych, bo nie uważa ich za wiarygodne a opiera się wyłącznie na prywatnych.

Miał za sobą 11letni związek. Od dłuższego czasu samotny. W zasadzie w swojej pracy cały czas przebywa z Albą, dla której przez rok był tylko rodzicem zastępczym, a dopiero po roku mógł adoptować.

Adopcji Alby odmówiło 30 par zanim zapytali się Luki. Co najdziwniejsze, sprawdzali tylko jego zdolności ekonomiczno-psycho-społeczne, czy nadaje się na ojca. Nie pytali się o orientację.

M.in.:

https://casadigiufa.it/luca-trapanese-nata-per-te/

https://ilchaos.com/intervista-luca-trapanese-papa-adottivo-single-gay-bimba-down/

To pokazuje, jak te wszystkie fundacje i ludzie, którzy najczęściej są dobrej woli są subtelnie wykorzystywane w innych celach i czasem świadomie w celu np. uświadomienia problemów z niepełnosprawnością godzą się/sprzedają swój wizerunek na inny cel również.

W tym jednak przypadku to jednak inne zaangażowanie w pomoc dla „biednych” dzieci i zwierząt. Takie typowe prezentuje m.in. pani Natalia Skipietrow słynna pr-owiec PAN-u i sprawy „Dalej jest noc”, o której pisze Panthera.

P. Skipietrow, wie o czym krzyczeć na twicie…

Fundacja Zwierzęta Podhala nie może liczyć na twarde serca górali. Pomóżcie! Sytuacja jest dramatyczna

https://twitter.com/skipietr

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @ainolatak 8 listopada 2019 10:22
8 listopada 2019 10:50

Ta pani najłagodniej rzecz ujmując to taka wzmożona ciota rewolucji z problemami emocjonalnymi.

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 11:07

Warto zapamiętać tego pana, już o nim wspominałem niedawno. Był się wypowiedział w te słowa:

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin na łamach tygodnika „Sieci” niespodziewanie stanął w obronie uczonych-rewolucjonistów. Zapowiedział bowiem, że – niczym Rejtan – sprzeciwi się ewentualnemu ograniczaniu wolności słowa naukowcom popierającym ideologię gender. Podkreślił, że wolno im podejmować badania i prowadzić w tym zakresie zajęcia ...

Read more: https://www.pch24.pl/wolnosc-bez-odpowiedzialnosci--minister-gowin-i-gender-studies,71926,i.html

 

zaloguj się by móc komentować

tadman @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 11:55

Fajerwerki zawsze świetnie się sprzedają, a codzienny znój z chorym dzieckiem jest zupełnie nieciekawy, więc media szukaja i promują fajerwerki, a że przy okazji podkolorują je to tylko taki nieszkodliwy zabieg marketingowy.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @ewa-rembikowska 8 listopada 2019 10:50
8 listopada 2019 13:23

o to to własnie, nie PR a PE

zaloguj się by móc komentować

beczka @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 15:29

Dr. Christopher Dummitt zmyślił wszystko w swojej słynnej na cały świat, nazywanej wręcz "biblią gender" książce. Na dodatek przyznał się do tego w wywiadzie dla gazety. https://quillette.com/2019/09/17/i-basically-just-made-it-up-confessions-of-a-social-constructionist/

zaloguj się by móc komentować


gabriel-maciejewski @Draniu 8 listopada 2019 07:59
8 listopada 2019 16:26

No, ale czas płynie nieubłaganie, facet ma 40 lat

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @ainolatak 8 listopada 2019 10:22
8 listopada 2019 16:27

Ksiądz Charamsa też był długo księdzem i wszystko wydawało się w porządku zanim go zdetonowali

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @cbrengland 8 listopada 2019 11:07
8 listopada 2019 16:27

Ja o nim pamiętam bez przerwy

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 16:34

"a niebawem będzie jeszcze poważniejszy, jeśli Biedroń okaże się jednak kandydatem lewicy na prezydenta."

Wystarczy że Kamysz.

"Co się jednak stanie po tym kiedy w całej Europie uda się przeprowadzić operację zmiany prawa i geje zaczną masowo adoptować dzieci?"

Wtedy po kilku latach gejowskich przyjdzie czas na jihad, geje zostaną odstrzeleni, kościoły zamienią się w meczety i synagogi, powstaną getta i obozy dla zdegenerowanej białej rasy wyznania nihilistycznego, które za pomocą kolejnych pogromów będą redukowane. Watykan będzie musiał przenieść się do Buenos Aires albo do ... Lichenia. 

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @cbrengland 8 listopada 2019 11:07
8 listopada 2019 16:35

Ojciec narodu ... gejowskiego.

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @Draniu 8 listopada 2019 07:59
8 listopada 2019 16:36

Jak konfitury i lody razem wzięte.

zaloguj się by móc komentować

dziad-kalwaryjski @Magazynier 8 listopada 2019 16:34
8 listopada 2019 16:44

He he, mam tele-info. Wstępne sondaże wew poko pokazują że jest jeden koleś który może podebrać część dudowców, pisowców, konfederatów i kogo może poprzeć część poko i lewicy..!  Nie zgadniecie kto to!

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Magazynier 8 listopada 2019 16:34
8 listopada 2019 16:55

Lepszy byłby Biedroń moim zdaniem

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @gabriel-maciejewski 8 listopada 2019 16:27
8 listopada 2019 17:01

Zawsze tak się może zdarzyć, ale Charamsa to tylko Chihuahuę mógłby zaadoptować w kolorze swojego zagarka i na tym samym diapazonie emocji.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @dziad-kalwaryjski 8 listopada 2019 16:44
8 listopada 2019 17:10

dzisiaj Hołownię lansują jako nową prezydencką gwiazdę

zaloguj się by móc komentować

DWiant @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 17:11

Odebrany mialem byc z pracy przez zone ...... oooo widze z oddali ze nadjezdza. Nagle zatrzymuje samochod i czeka ... zatrzymala ruch, ze cztery samochody za nia staly i nawet jeden zaczal trabic. 

Przyjechala .... wsiadam i sie pytam co sie stalo ze sie zatrzymala na srodku ulicy? odpowiedziala ze .... maly jeżyk  przechodzil i nie chciala go rozjechac.

wczoraj to bylo, naprawde

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @dziad-kalwaryjski 8 listopada 2019 16:44
8 listopada 2019 17:12

Ale ktoś z pierwszego garnituru, czy jeździec znikąd?

zaloguj się by móc komentować

dziad-kalwaryjski @ewa-rembikowska 8 listopada 2019 17:10
8 listopada 2019 17:14

podobno to nie lans. Są sondaże. Myślą czy pompować go na niezależnego. Podobno może wystarczająco odebrać Dudzie i wskazać niedudę w drugiej turze. 

zaloguj się by móc komentować

tomasz-kurowski @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 17:14

Co się jednak stanie po tym kiedy w całej Europie uda się przeprowadzić operację zmiany prawa i geje zaczną masowo adoptować dzieci?

Według anglojęzycznej Wikipedii w UE tylko Węgry, Włochy*, Litwa i Rumunia zabraniają gejom adopcji. Jeśli chodzi o pary jednopłciowe lista się nieco poszerza (dochodzą Bułgaria, Cypr, Estonia, Grecja, Łotwa, Polska, Słowacja i Słowenia). Opiera się więc już tylko dwanaście z dwudziestu-ośmiu krajów, a populacyjnie mniej niż jedna trzecia wspólnoty.

*Z adnotacją, że we Włoszech osoby samotne mogą adoptować jedynie wyjątkowych przypadkach i jest to wtedy niezależne od orientacji. Widać pan Trapanese jest właśnie wyjątkowy.

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @gabriel-maciejewski 8 listopada 2019 16:27
8 listopada 2019 17:25

Prawda? Mogę się oczywiście mylić ale to on będzie rozgrywającym w zrobieniu z Polski Irlandii. Bo tam też katolicy załatwili sprawę. Takie Gowiny właśnie.

Dobrze, że zaczynasz poruszać te tematy. To jest nasz największy wróg. I nie mówię o Gowinie. To tylko wykonawca.

Ja wiem, że te filozofie cię nie brały. Ale nie da się już. Bo oni właśnie tą drogą idą. Ekonomia to pieniądze i władza, ok ale oni muszą mieć władzę nad umysłami, tak jak w socjalizmie PRL-owskim było. Ale to były takie próby i testy wtedy. Teraz już idzie normalnym torem. Bo panie, na Zachodzie właśnie tak jest - powie nie tylko pan Gowin.

Jarosław Kaczynski już nie kuma o co chodzi, w najlepszym razie, kuma ale skutecznie mu zamykają usta.  Wchodzą inni do gry. Właśnie to zaczynamy widzieć. Nawet odejście Tuska, to tylko zagrywka. Bo on wcale z niczego nie zrezygnował. On tylko się przebranżowi. W co? Niebawem zobaczymy. Sam tego nie wiem.

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @dziad-kalwaryjski 8 listopada 2019 17:14
8 listopada 2019 17:30

Niezależny, konserwatywno-postępowy, z Talentem, Prokop odda na niego głos...dobry ruch

Hołownia jak znalazł, a i pisarzem polskim jest, choć może za chwilę się okaże, że on tak naprawdę to rodzinę ma z Białorusi.

zaloguj się by móc komentować

tadman @gabriel-maciejewski 8 listopada 2019 16:26
8 listopada 2019 17:31

Obciążenie alkoholowe noworodka

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @gabriel-maciejewski 8 listopada 2019 16:26
8 listopada 2019 17:50

Płodowy Zespół Alkoholowy. Dzieciaki z nim sprawiają wielkie trudności wychowawcze i nikt ich adoptować nie chce. 

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @Magazynier 8 listopada 2019 16:35
8 listopada 2019 18:12

Byle byś nie wykrakał, bo i narodu może być też.

Był szlachcic Komorowski herbu Bronisław, tak dla zabawy, teraz już na poważnie będzie sir Gowin herbu Jarosław (bo przecież za zasługi i Korona Brytyjska go uhonoruje), a pan Biedroń zostanie pierwszym podnóżkiem, tudzież pan Kukiz błaznem przywódcy.

Tak tylko się zastanawiam, co zrobią z nami? Przecież nie mogą tak bez końca tolerować takiego strupa na dupie. Mówię o nas, normalnych, co to do kościoła jeszcze chodzą.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @cbrengland 8 listopada 2019 18:12
8 listopada 2019 18:27

Zostawią na powolne obumarcie, obeschnięcie i odpadnięcie, jak na zachodzie.

zaloguj się by móc komentować

donstefano @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 19:27

Ciekawe jest, że S. Hołownia czynnie uczestniczył w poprzednim "eksperymencie" sondażowym, tj. Tomasz Lis na prezydenta. S.H. wówczas pracował w Newsweeku i był w środku tej operacji medialnej. Może teraz ktoś mu wmówił, że jak potrafi wygłosić rekolekcje, to i z orędziem prezydenckim sobie poradzi?

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @donstefano 8 listopada 2019 19:27
8 listopada 2019 20:34

Jednym słowem i małpa może zostać prezydentem, byle jako tako wyglądała.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @donstefano 8 listopada 2019 19:27
8 listopada 2019 20:38

Jeśli to prawda, to przekroczony został kolejny Rubikoń

zaloguj się by móc komentowaćgabriel-maciejewski @cbrengland 8 listopada 2019 17:25
8 listopada 2019 20:39

Gowin jest fałszywym katolikiem

zaloguj się by móc komentować


gabriel-maciejewski @DWiant 8 listopada 2019 17:11
8 listopada 2019 20:40

Ale o co chodzi? Ten jeżyk był gejem?

zaloguj się by móc komentować


darkforce @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 21:26

Nie myli się Pan.

zaloguj się by móc komentować

Starybelf @gabriel-maciejewski 8 listopada 2019 16:26
8 listopada 2019 22:19

Alkoholowy Zespół Płodowy.

zaloguj się by móc komentować

Starybelf @gabriel-maciejewski
8 listopada 2019 22:26

Nieco dziwi mnie, że we Włoszech nie znalazło się małżeństwo, chcące zaadoptować dziecko z trisomią. Znam kilka włoskich małżeństw, które wychowują swoje lub adoptowane dzieci z ZD i muszę powiedzieć, że nieco zazdroszczę Włochom, że dość sprawnie socjalizują osoby z ZD. Wiele takich osób pracuje w ichnich supermarketach czy przy oczyszczaniu miasta. U nas Majzaja czeka niestety tylko warsztat terapii zajęciowej....

zaloguj się by móc komentować

Matejek @cbrengland 8 listopada 2019 18:12
9 listopada 2019 00:55

i @Grzeralts
Oni przypowieści o Goliacie, obumierającym ziarnie, zającu i żółwiu ... dobrze znają ...
kiedy będzie nas już odpowiednio ''dużo'', jak też i procentowo w stosunku do ''normalnych'' - pójdzie szybko,
 w zasadzie to już idzie, równolegle, 
nauka i technika panie, galopuje, sposobów teraz mnóstwo i stosowane w całym spektrum, w każdej istotnej dziedzinie, nie ma się co spodziewać wojny, która się już odbyła - wystarczy popatrzeć, jak rośnie zwłaszcza ostatnio, lawinowo procent 'otumanionych', schorowanych i umartych,
m.in.


https://lublin.gosc.pl/doc/2433249.Nadchodzi-epidemia
do 2025 połowa dzieci będzie 'umysłowa'? ...

/najlepsza trucizna, to słodka trucizna i jak działa powoli, niezauważalnie, ale choćby po latach skutecznie (mniej kłopotów i ryzyka 'prokuratora')/ /wiemy jak najlepiej przyrządzić żabę - tak, żeby cały czas myślała, że jest w jacuzzi/

czy wykończą nas w obozach, jakich rezerwatach, czy przymusowej resocjalizacji?  /no może ostatecznie dla pozostałego, nielicznego marginesu zatwardziale 'zdegenerowanych' taka opcja pozostanie/,
zresztą przymusowa 'resocjalizacja' ma się coraz lepiej, przybywa coraz więcej ludzi zwłaszcza młodych, kastrowanych umysłowo, a też /jak się znowu przyjrzeć/ i cieleśnie, nieraz się zastanawiam czy ten młody to młoda, a młoda to może jednak młody? czy ten, a zwłaszcza ta ma jakąś chorobę, albo uszkodzony 'gen otyłości'?, ... większość ma także uszkodzony nadgarstek /choroba smartfonowego zombie/, a na 'napotkany' temat lgbt /lub zwierzątek/, otwierają szerzej zdziwione oczy - jak można być tak nietolerancyjnym albo zwyrodniałym? na temat religii - no przecież każdy ma wolność i może wierzyć w co mu się podoba, każda może prowadzić do Boga, ... itd. itd. ... im młodsi, tym coraz więcej
 

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @Matejek 9 listopada 2019 00:55
9 listopada 2019 07:15

Sęk w tym, że w ogóle nie muszą. 

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Starybelf 8 listopada 2019 22:26
9 listopada 2019 07:42

Oczywiście, że się znalazło, ale odmówili, tyle, że się nie przyznają

zaloguj się by móc komentować

DYNAQ @Matejek 9 listopada 2019 00:55
9 listopada 2019 08:56

Wysokie obcasy:''Mary Komasa: Ulżyło mi, kiedy przestałam chodzić do kościoła. Przestałam czuć się złym człowiekiem''

...wolność! wolność! Róbta co chceta!

 

zaloguj się by móc komentować

Matejek @Grzeralts 9 listopada 2019 07:15
9 listopada 2019 13:07

muszą, muszą - dają przecie prawdziwą wolność i prowadzą lud do lepszego jutra,
mają łatwiej, że sęk w tym

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować