-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Pogadanka o historykach

komentarze:

Magazynier @gabriel-maciejewski
29 września 2019 21:50

"Kasta kapłanów, którzy decydują co ma być aktualnie grane". Adekwatna przenośnia. Kasta strażników "świętych" krów, mantr i memów. Mityczny płomień mitomanii historycznej.

Ponieważ profesor Anna nie zajmuje się sprzedażą książek na rynku treści, będzie jej trudno zrozumieć, że treści niszowe mają więcej szans niż treści głównego nurtu propagandy. Ale może wytłumaczyć jej tym sposobem, że mianowicie po co dzieci i dorośli mają sobie kupować książki o wyklętych dziewczynach, skoro wystarczy kupić sobie koszulkę z wizerunkiem dziewczyny z WINu jako wilczycy. Płacisz i masz, i wiesz wszystko. I jeszcze nadto są aluzje do Etrusków. Ten tego panie, łacińska cywilizacja.

zaloguj się by móc komentować

Paris @gabriel-maciejewski
30 września 2019 00:49

Teraz, po wysluchaniu Panskiego felietonu...

... zrozumialam, dlaczego nie zamiescil Pan w  ubiegly poniedzialek tekstu podsumowujacego te lubelskie "targi"... bardzo lubilam te Panskie podsumowania, one byly zawsze bardzo ciekawe i duzo mowiace o tzw. realiach rynkowych... a teraz sie okazalo, ze to byl jakis nedzny kiermasz przyklejony do slabo promowanego, jakiegos detego "festivalu" ksiazki  !!!

Ciesze sie bardzo, ze koszt za te nedzna "festivalowa" impreze zwrocil sie Panu - to naprawde, w dzisiejszych bankrutowanych realiach ogromny sukces... ciesze sie rowniez, ze ten lubelski wyjazd byl tak ciekawy, inspirujacy, no i wzruszajacy dla Pana. Jestem pewna, ze - ewentualnie w przyszlym roku - bez detego "patronatu PAD'a"  ten "festival"  po prostu bedzie  calkowita klapa, a tak kasa z dotacji, z naszych podatkow zostala przelana na konta tych wszystkich AKADEMICKICH  PASOZYTOW, czyli organizatorow z tego lubelskiego "festivalu" ZEROWISKA...

... a to co powiedzial do Pana dr Szarek jest dla mnie, zwyczajnie szokujace  !!!

Mam nadzieje, ze w przyszlym roku - 2 razy Pan przemysli swoj udzial w tym "festivalu" zalganej ksiazki historycznej... czy warto tych DZIADOW i  NIEROBOW dorabiac, placac tak drogo za stoisko... zmeczeniem i wyrzeczeniem  !!!

 

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować