-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Od fanatyzmu do fanatyzmu

Wiele bardzo wody upłynęło w Wiśle od momentu, kiedy napisałem, że indywidualizm jest pułapką. Być może najgroźniejszą jaką na człowieka zastawiono. Nie ma z niej w zasadzie wyjścia, jeśli oczywiście nie liczyć śmierci albo przystąpienia do organizacji całkowicie wykluczającej podejmowanie jakichkolwiek samodzielnych decyzji. To jest widoczne za każdym razem, gołym okiem, ale jest to jedna z tych prawd oczywistych, których umysły ludzkie nie absorbują. Przyczyny tej dysfunkcji są różne i dziś nie pora na ich omawianie. Musimy zadowolić się tym, że tak jest i już.

Pora na przykłady osób, które wpadły w pułapkę indywidualizmu, zanim je jednak podam rzec muszę słowo o tym co ja w ogóle rozumiem przez to pojęcie. Pisząc - indywidualizm – mam na myśli skończoną i nie dającą się przekształcić kreację osoby, która poprzez sam fakt istnienia i pokazywania się publicznie zarabia pieniądze. Nie małe, dodajmy od razu. I tak doszliśmy do dwójki ciekawych bardzo ludzi czyli Michaela Jacksona i Sinead O’Connor. Michael jak wiemy tkwił w niejednej pułapce i jego indywidualizm był tylko dopełnieniem wszystkich innych. Jego śmierć jednak wyraźnie nam wskazuje na to, że nie ma wyjścia. Jeśli ktoś zdecyduje się pracować dla wielkich wytwórni i udawać przy tym, że jest niezależnym twórcą, który robi co chce, a w dodatku cały czas przyspiesza i narzuca tempo innym, ten w końcu umrze. I będzie to śmierć jak najbardziej zapowiedziana. Być może Michael umarł dlatego po prostu, że był mężczyzną i jego uporczywe próby zamienienia się w białą kobietę, zmierzały do tego jedynie, by ocalić życie i pozostać na starość gdzieś na marginesie, w niepamięci tłumów, ale przecież przy życiu, z jakimś nowym sensem wykreślonym przez kolejną organizację, pod której skrzydłami można się schronić. Taka myśl przyszła mi do głowy kiedy przypomniałem sobie jego siostrę Janet, która jest dziś muzułmanką i chodzi w tych strasznych łachach, dwa kroki za swoim murzyńskim konkubentem. A dziś oto portale podały, że na islam przeszła najsłynniejsza buntowniczka lat 80-tych i 90-tych czyli Sinead O’Connor. Osoba, która wsławiła się wypowiedziami obrażającymi Kościół i Jana Pawła II osobiście. To jest proszę Państwa kolejna demaskacja i odsłona – na razie w wymiarze indywidualnym – mechanizmu, o którym piszemy tu często. W wymiarze organizacyjnym, społecznym, masowym będzie on miał nieco ostrzejszy wyraz – dla mężczyzn śmierć, dla kobiet hidżab. To się już dzieje na naszych oczach, w rezerwatach dla celebrytów, a dzieje się po to, byśmy się do myśli o tym niełatwym wyborze przyzwyczaili. I my się przyzwyczajamy, najłatwiej zaś przyzwyczajają się do tej myśli starzejące się kobiety, które strawiły całe życie na walce z Kościołem, księżmi, rodziną rozumianą w sposób tradycyjny i na podtrzymywaniu złudzenia, że są największymi indywidualistkami na świecie, a to przez fakt uprawiania seksu z kim popadnie i gdzie popadnie. Ja teraz czekam tylko na wiadomość o tym, że Maria Wiernikowska przeszła na islam. Jeśli się pomylę i zamiast przejścia na islam Maria Wiernikowska po prostu niespodziewanie umrze, nie miejcie do mnie pretensji.

Dlaczego mężczyźni muszą umrzeć a kobiety mają założyć hidżaby? Sprawa jest prosta – mężczyźni, tacy jakich znamy nie są potrzebni. Potrzebni są inni mężczyźni, mający upodobania bliskie tym, którym hołdował Michael Jackson, a przez to łatwo nadający się do utylizacji, dający do niej pretekst po prostu. Kobiety w hidżabach, szczególnie starsze Europejki mają dawać dobry przykład swoim młodszym koleżankom i wytłumaczyć im, że jednak natury oszukać się nie da, można próbować, ale lepiej nie, bo na starość i tak się skończy w hidżabie. Lepiej więc zdecydować się wcześniej, a wtedy mężczyzna, ten właściwy, z właściwie spozycjonowanym systemem wartości, na pewno zaszczyci taką koleżankę względami i uwagą. I to będzie wartość nie do podważenia, a dla Sinead już jest, jeśli jakiś szczerzący zęby przygłup, raczy ją zauważyć.

I teraz ważna rzecz – nie ma możliwości schwytania kobiet i mężczyzn w opisaną wyżej matnię jeśli nie zastawi się na nich wcześniej pułapki w postaci oferty samorealizacji. Wspólnota, czy to kościelna, czy to biznesowa, czy to paramilitarna, czy jakaś inna kopnie w tyłek każdego propagandystę, który będzie się mądrzył i sadził, a także udowadniał, że hidżab jest lepszy od sukienki w kwiatki czy żakietu. Dostanie taki w ryj i pójdzie z płaczem. Ludzie wierzący w swoją całkowitą i niekwestionowaną autonomię oraz w to, że sami podejmują wszystkie decyzje wcześniej czy później zostaną doprowadzeni do miejsca, gdzie rozchodzić się będą trzy ścieżki. Jedna prowadzić będzie ku śmierci wprost, druga ku śmierci przez tęczowy piątek – to dla panów niezdecydowanych i przeżywających kryzysy tożsamości, a przy trzeciej – tej dla dziewczyn – stać będzie gość z hidżabami, w niewielkiej doprawdy cenie. Rzadko która się nie skusi.

Ktoś powie, że rozmawiamy tu o przypadkach skrajnych. To prawda, ale poczekajcie parę latek, a zobaczycie jak hidżaby i burnusy zaczną zakładać różni mistrzowie od pióra, mikrofonu i patelni, a wszystko po to, by udowodnić nam, że organizacja, do której właśnie przystąpili jest stokroć lepsza niż nasza, ta zaś zasługuje tylko na zagładę. Co z ich indywidualizmem zapytacie? A kto by się przejmował takimi głupstwami. Ważne, że dostali nową szansę…

My nie dostaniemy szansy, a przez to musimy szukać innych wzorów zachowań. Ja oczywiście na plan pierwszy wysuwam, postaci takie jak Szymon de Montfort, a także królowie Kastylii, Aragonii, Asturii i Leonu, o których opowiada książka „Rekonkwista. Krucjaty w średniowiecznej Hiszpanii”. Ludziom tym, podobnie jak ich poddanym, ani przez moment nie postało w głowie, by z Maurami negocjować pozostanie w Iberii. Oni mieli odejść i już. Ponieważ byli tam elementem obcym. Podkreślam – obcym, tak jak obcym elementem w damskiej garderobie Polek jest hidżab. I on także musi odejść. Czy to się indywidualistom podoba czy nie.

Pierwsze zebranie naszej nieformalnej organizacji, trzymającej się na nieskodyfikowanych zasadach wewnętrznej omerty, którą każdy rozumie bez słów i zbędnych gestów odbędzie się w pałacu Tłokinia, pod Kaliszem, 8 grudnia tego roku. Odbędzie się na pewno. Początek o 9.30. Rejestracja uczestników zacznie się o 8.30. Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 5 listopada, potem lista zostanie zamknięta.

 

Zapraszam na portal www.prawygornyrog.pltagi: kościół  islam  śmierć  indywidualizm  hidżab 

gabriel-maciejewski
26 października 2018 09:48
103     5209    14 zaloguj sie by polubić
komentarze:
DYNAQ @gabriel-maciejewski
26 października 2018 09:58

Tyle dobrego ,że może wreszcie  Sinead zgodnie z szarią  po ryju dostanie od małżonka(jeśli takowy się trafi...)

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @DYNAQ 26 października 2018 09:58
26 października 2018 10:07

Myślę, że nie. Ona będzie prała po buziach te młodsze, niesubordynowane, musi się dziewczyna czymś zasłużyć nowym panom

zaloguj się by móc komentować

valser @gabriel-maciejewski
26 października 2018 10:14

Nie wiem jak jej sie to wszystko skleja? Z tego co widzialem, to ona miala na klacie wydziarganego Pana Jezusa?

Gdyby ona miala wlasny sterowany wlasna wola mozg to bym powiedzial, ze przedawkowala. Wydaje sie jednak, ze ma ptaka w glowie, a teraz sie chyba jeszcze mlode wylegly.

zaloguj się by móc komentować

parasolnikov @gabriel-maciejewski
26 października 2018 10:19

Sorry za oftop ale to sie chyba jakos wpisuje: https://wiadomosci.wp.pl/jaruzelska-jako-konserwatystka-zaskoczyla-w-programie-6310030384965761a

Jaruzelska premierem Ogorek prezydentem :) Ich ulice i kamienice.

zaloguj się by móc komentować


gabriel-maciejewski @valser 26 października 2018 10:14
26 października 2018 10:28

To jest właśnie pułapka indywidualizmu

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @parasolnikov 26 października 2018 10:19
26 października 2018 10:29

Rzecz jasna. Dolores Ibarruri polskiej prawicy. Monika J. Nawet podobna

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Szestow 26 października 2018 10:19
26 października 2018 10:29

Bo to jest sku...syn właśnie

zaloguj się by móc komentować

atelin @gabriel-maciejewski
26 października 2018 10:36

Już po pierwszym akapicie chciałem komentować, ponieważ sam jestem indywidualistą, który musiał zrezygnować z pracy - nie, żeby ktoś mnie zmuszał i naciskał, ale nie mogłem znieść tego, że nikt z przełożonych nie chciał ze mną latać, jak kiedyś, tylko wszyscy chcieli mi wyrywać pióra. Czasy się zmieniają, podejście kretynów po kursach menedżerskich , pompowanych wiedzą jak j***ć pracownika/niewolnika, zamiast stać murem za podwładnym, skończy się w mojej byłej firmie tragedią. I ta tragedia się zbliża - nastąpi w lutym 2019. Ale notkę  postanowiłem przeczytać do końca i wyszło mi, że jednak Michael Jackson był indywidualnością - wiem, w sferze pop to niewielka pociecha - ale jego menedżerowie doskonale wiedzieli, jak wykorzystać jego niewątpliwy talent. Bo, zgódźmy się, śpiewać umiał, lepiej niż Maryla w kwiecistych sukienkach. Z O'Connor mam problem, ponieważ ta kretynka przeszła już chyba wszystkie stopnie wtajemniczenia, zaczynała od buddyzmu, jak nasza słynna Małgorzata Braunek, śpiewać niby umie, ale tak naprawdę czy ktoś zna jej kawałki poza "Nothing compares with you"? Dupa jednego przeboju podbijająca świat swoim zdaniem??? Tylko kretynki to łykną. Zasięg jej zdania nie jest znowu taki znaczny, ale nie wiem..., we współdziałaniu z projektantami...(https://www.google.pl/search?q=moda+m%C4%99ska+2018&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=yk5Y5CVLGAqu6M%253A%252CsTIugbemEfA45M%252C_&usg=AI4_-kSidK0Tm_VcxTFDMR_B336t_ztGqQ&sa=X&ved=2ahUKEwi876z-2KPeAhVCXCwKHRC_Db8Q9QEwA3oECAYQBg#imgrc=yk5Y5CVLGAqu6M:) Ręce same opadają, a to jeszcze nie są najgłupsze przykłady mody męskiej. 

zaloguj się by móc komentować

valser @gabriel-maciejewski 26 października 2018 10:28
26 października 2018 10:36

Ten jej syn co ja wytrzaskal po lbie, to sie chyba nie przylozyl do roboty.

zaloguj się by móc komentować


atelin @gabriel-maciejewski
26 października 2018 10:49

I jeszcze to i nie zawracam więcej głowy: http://lamode.info/trendy-wiosna-lato-2018-moda-meska.html i gdzie te czasy, kiedy faceci srali w zbroję?

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @gabriel-maciejewski
26 października 2018 10:49

Ciekawe, że ogłosiła publicznie, że "zrywa z Kościołem Katolickim na dobre" w związku z przejściam na islam ale media przypominają, że w latach 90-tych "była wyświęcona na księdza" Irlandzkiego Ortodoksyjnego Katolickiego i Apostolskiego  Kościoła i nawet zrobiła sobie zdjęcie z koloratką.  Ogłosiła też, że jest biseksualistką. Ona "wszystko" ogłasza. 

Zaczęła awantur w wieku lat 15 i trafiła do zakładu wychowawczego Sióstr Magdalenek. Miała tam być dręczona. Tatko zmienił jej szkołę na kwakierską. Pierwszy zespół muzyczny - z ogłoszenia. Nazwa zespołu inspirowana podobno zombie z Haiti. Szef zespołu miał zainteresowania "mistyczne i okultystyczne". A potem, to już poszło. Porwane zdjęcie Papieża Jana Pawła II w telewizji i tak dalej.
W styczniu 2017 r. dostała spory rachunek od urzędu skarbowego i sprzedała dom w Irlandii za ok.790 tys USD czyli za połowę tego, co zapłaciła przy zakupie. A dochodów nie widać. Zostało jej chyba tylko "przejście na islam" oraz na petrodolary.  

zaloguj się by móc komentować

Krzysztof5 @gabriel-maciejewski
26 października 2018 10:54

Sin/ead/ jest chora, jest ludzkim wrakiem-dajcie spokoj,

Polityka globalistów przeciwko rodzinie, M.Peeters :

 „Szczyt Planowania Rodziny zorganizowany w Londynie 11 lipca 2012 roku z inicjatywy rządu brytyjskiego oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów, który zgromadził i był wspierany przez przedstawicieli rządowych i finansowych potentatów światowego zarządzania, dotyczył nie tylko kwestii technicznej — przytłaczającego finansowego zaangażowania w drastyczne zwiększenie dostępu do informacji, usług i dostaw antykoncepcyjnych dla najbiedniejszych kobiet na świecie, zwłaszcza dla niezamężnych dziewcząt. Prawdziwym wyzwaniem szczytu — który sam siebie określa jako „proces”, „globalny ruch”, a nie jednorazowe wydarzenie — jest globalizacja zachodniego indywidualizmu, społecznie i osobowo destrukcyjnych stylów życia i sekularyzacji: szybkie stworzenie globalnej kultury czczącej idole indywidualnych uprawnień, samowystarczalności, zdrowia, dobrobytu, praw, autonomii i pragmatyzmu, deprawacja rządów i ludzi uwodzicielską siłą pieniędzy i przyjemności, a także zabicie duszy człowieka, sensu rodziny, wspólnoty, świętości i bezinteresowności istniejącej w wielu niezachodnich kulturach, tych najbiedniejszych.”

– Peeters - „Dziś na kluczowych pozycjach, stanowiskach w Narodach Zjednoczonych, a także agendach ONZ, różnych fundacjach, uczelniach, organizacjach, które są związane z ONZ, zwykle są radykalne feministki i działacze ruchu LGBT, czyli – szczególnie – lesbijki i geje. Ci ludzie w centralnych pozycjach ONZ decydują do czego będzie się zmierzać, co się będzie dziać. Można powiedzieć, że w ten sposób „rządy zgadzają się, aby były rządzone przez rewolucjonistów gender”. O tej rewolucji decydują owe mniejszości, które sterują bierną, nie wiedzącą, co się dzieje większością”

 Oprocz ormowcow niszczacych Polske w eurokolchozie mamy podobnych w oenzetokolchozie,

http://ungc.org.pl/rada-programowa/

http://www.un.org.pl/

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @Szestow 26 października 2018 10:19
26 października 2018 10:55

Sinead O'Connor jakiś czas temu przyznała, że cierpi na depresję i zaburzenia afektywne dwubiegunowe.
Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,22769913,sinead-o-connor-pobita-przez-syna-pokazala-wstrzasajace-zdjecie.html

Mówiąc delikatnie ona wszystko jest w stanie zrobić, tylko dlaczego z chorej kobiety media robią celebrytkę i zachwycają się wszystkim co robi i mówi?

zaloguj się by móc komentować

qwerty @pink-panther 26 października 2018 10:49
26 października 2018 10:57

czy islam aby nie zakazuje płacenia podatków, podatki to wymysł niewiernych - to będzie przestrzeń konfrontacji; skarbówka zmusiła do przejścia na islam tą jak jej tam, - może to było wg wzorca: połowe kasy zatrzymasz ale musisz wejść do innej przestrzeni prawnej,

zaloguj się by móc komentować

qwerty @ewa-rembikowska 26 października 2018 10:55
26 października 2018 10:58

bo normalni ludzie nie napędzają sensacji ani też nie stanowią pożywki dla oszołomów,

zaloguj się by móc komentować

atelin @ewa-rembikowska 26 października 2018 10:55
26 października 2018 11:00

Bo to wszystko zmierza ku "chorości".

zaloguj się by móc komentować

qwerty @Krzysztof5 26 października 2018 10:54
26 października 2018 11:04

ta skuteczna ofesnsywa wynika m.in. stąd, że większośc czyli normalni ludzie odpuszczają konfrontację z oszołomami, załatwianie spraw o kardynalnym znaczeniu dla przeżycia scedowywują na instytucje/władze/..;- na każda ofensywę należy odpowiadać kontrofensywą i dużo wiekszej sile oddziaływania, 'oni' mają 50 organizacji to my zakładamy 150 organizacji i rywalizujemy o budżety i o wpływy i o skuteczność w działaniu, - i za każdy czyn o znamionach czynu niedozwolonego 100 zawiadomięn do stosownych instytucji i 200 procesów cywinych i żądania rozwiązania 'wrażych' organizacji, itd., itd, - tylko kto chce walczyć o swoja przyszlość? przecież lepiej iść na piwo i obejrzeć "dziewczyny ze Lwowa' lub ten, ten serial o potędze w tvp, nieprawdaż?

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @qwerty 26 października 2018 10:57
26 października 2018 11:04

Ona jest chyba od samego początku wytworem medialnym z najgłębszych kręgów piekieł. Jako osoba prywatna nie potrafi egzystować. Tłumaczą ludzie to chorobami psychicznymi ale ona ma jedną obsesję - antykatolicyzm, co jest w Irlandii - bardzo wygodne. I zawsze trafia z atakami w tzw. punkt. Na pewno ma jakiegoś "oficera prowadzącego". Sama jest za głupia a może zbyt chora psychicznie aby tak coś od siebie.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @pink-panther 26 października 2018 11:04
26 października 2018 11:06

oczywiste że jest sterowanym figurantem, jej środowisko też

zaloguj się by móc komentować

smieciu @gabriel-maciejewski
26 października 2018 11:06

Czasem jest śmiesznie czasem jest strasznie. Tych wszystkich celeberytów ciężko często oceniać jeśli przykładowo za długo bywali ośrodkach takich jak ten na literę T z południowej Anglii gdzie bawili się w jedzenie pizzy...

Tak swoją drogą słyszałem że J. Lennon też zaczynał od tego ośrodka.  Kiedyś wbiłem się na jakieś forum gdzie zeszło na T. a ktoś powiedział że pamięta jak w ostatnim wywiadzie radiowym Lennon wspomniał o tym. Narodzinach Beatlesów. Podobno stwierdził że opowie o tym więcej. Ale potem odwiedził go fan „Buszującego w zbożu”. Aaa i forum zostało zamknięte. Podobno częsty przypadek kiedy za dużo się wspomina o T.

zaloguj się by móc komentować

bendix @gabriel-maciejewski
26 października 2018 11:06

"...Ktoś powie, że rozmawiamy tu o przypadkach skrajnych. To prawda, ale poczekajcie parę latek, a zobaczycie jak hidżaby i burnusy zaczną zakładać różni mistrzowie od pióra, mikrofonu i patelni, a wszystko po to, by udowodnić nam, że organizacja, do której właśnie przystąpili jest stokroć lepsza niż nasza, ta zaś zasługuje tylko na zagładę. Co z ich indywidualizmem zapytacie? A kto by się przejmował takimi głupstwami. Ważne, że dostali nową szansę…"

https://i.iplsc.com/monika-i-zbigniew-zamachowscy/0007OITKVMK0AE5I-C122-F4.png

Znajdź szczegół...

zaloguj się by móc komentować

mniszysko @gabriel-maciejewski
26 października 2018 11:19

Indywidualizm - jeszcze jedno pojęcie ze słownika wordingu wymyślonego w think-tanku (usilnie proszę przypomnić sobie, jak ten idiom powstał).

P.S. Starzy teologowie mówią, że szatan jest małpą P. Boga. Potrafi tylko źle kopiować przedrzeźniając Go. Dzisiaj mamy przykład:

P. Bóg - personalizm
szatan - indywidualizm

zaloguj się by móc komentować

Krzysztof5 @qwerty 26 października 2018 11:04
26 października 2018 11:22

bedzie jeszcze lepiej,

Aldona Ciborowska,

W felietonie pt. „Świat na wzór mrowiska” obala Pani mity, jakoby wraz z transformacją ustrojową 1989 roku doszło w Polsce do zerwania z socjalizmem. Szczególnie niepokojąco zabrzmiała przedstawiona przez Panią teza, według której wprowadzono Polaków – w ślad za zachodnim neomarksizmem – w „nowoczesną” odmianę rasizmu z kastami według podziału – jak w mrowisku – na „pracownice” i „królowe”. Brzmi to jak kumulacja socjalizmu, kolonializmu i niewolnictwa.

W lipcu 1989 r. nagradzany ideolog komunizmu Adam Schaff w wywiadzie dla TVP informuje: „Mam tę przyjemność, że jakby przewidująco współtworzyłem, czy nawet zainicjowałem, taki wielki ruch międzynarodowy – „Socjalizm przyszłości” – na Zachodzie – który zajmuje się sprawą nowej formy socjalizmu, która przyjdzie. Socjalizm jako taki na pewno nie zginie, natomiast jak będzie wyglądał, […] jak powinno być: otóż zajmujemy się tym jak to powinno być. Są ludzie na świecie […], którzy przygotowują się do tego nowego okresu, który przyjdzie na fali nowej rewolucji przemysłowej w najbliższym czasie 10-20 lat, i przygotowują ten nowy socjalizm […]. Jakiś socjalizm będzie”.

no i Pis sie wygina jak moze-a my z nim?

zaloguj się by móc komentować

Krzysztof5 @qwerty 26 października 2018 11:04
26 października 2018 11:25

marna pociecha

10 Steps to Prepare for America’s Economic Collapse

By 

72

can_shiprewck_be_recovered 10 Steps to Prepare for America’s Economic CollapseA “frenetic intemperance” is destabilizing our economy. It is a restless, explosive and relentless drive inside man. It seeks to throw off all legitimate restraints and gratify all disordered passions.

The Troubles We Now Face

Because of “frenetic intemperance,” our economy is coming apart under crushing debt obligations: personal, corporate, state and local government, out-of-control federal spending and debt, runaway trade deficits, a manufacturing base that has largely moved off-shore, and a wobbly dollar whose currency reserve status is increasingly challenged around the world. Crippling socialist regulations, laws, and taxes stifle businesses and individuals alike, squashing initiative and removing incentives to work and invest.

zaloguj się by móc komentować

przemsa @pink-panther 26 października 2018 10:49
26 października 2018 11:36

> Ciekawe, że ogłosiła publicznie, że "zrywa z Kościołem Katolickim na dobre" w związku z przejściam
> na islam ale media przypominają, że w latach 90-tych "była wyświęcona na księdza" Irlandzkiego
> Ortodoksyjnego Katolickiego i Apostolskiego  Kościoła i nawet zrobiła sobie zdjęcie z koloratką.  

Heh...

zaloguj się by móc komentować

jolanta-gancarz @gabriel-maciejewski
26 października 2018 11:37

Tacy indywidualiści to kreatury, co przechodzą drogę odwrotną do Pinokia. Idą od człowieka do marionetki, choć niby grają tę samą rolę.

Swoją drogą czasem warto pomarzyć i Środzinę zobaczyć w hidżabie, a Senyszyn usłyszeć (spod niego). Nawet jeśli miało by się potem umrzeć.

zaloguj się by móc komentować

jolanta-gancarz @pink-panther 26 października 2018 10:49
26 października 2018 11:39

I zamek w Stobnicy, wg przypuszczeń Toyaha. Może nawet czasem zaśpiewa nad jeziorem. Dla ptaków i strażników...

zaloguj się by móc komentować


smieciu @Krzysztof5 26 października 2018 11:22
26 października 2018 11:54

Brzmi to jak kumulacja socjalizmu, kolonializmu i niewolnictwa.

Ale jest na to nazwa ani nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Ot stary dobry (neo)feudalizm. Unowocześniony.

Oczywiście można komplikować sprawy ale w sumie po co?

Społeczeństwo zorganizowane na kształt piramidy. Nie chcę przy okazji żeby mnie tu zakwalifikowano jako gimbazowego oszołoma, który postanowił się udzielać na SN. Przecież to nie ja wymyśliłem tą pieczęć i te wszystkie kreacje naszej rzeczywistości :) Chcę tylko przypomnieć że nie ma co wymyślać nowych bytów (teorii) skoro te stare ciągle się dobrze sprawdzają...

zaloguj się by móc komentować

OdysSynLaertesa @qwerty 26 października 2018 11:04
26 października 2018 11:55

Serial o potędze to ten o Sulejmanie... I inne gnioty po których dziewczyny marzą o zadbanych bisurmanach. Potęga oddziaływania tego badziewia jest coraz bardziej zauważalna.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @atelin 26 października 2018 10:36
26 października 2018 12:00

Dobrze, że doczytałeś do końca

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @valser 26 października 2018 10:36
26 października 2018 12:01

Może jest wątłym gejem

zaloguj się by móc komentować


gabriel-maciejewski @pink-panther 26 października 2018 10:49
26 października 2018 12:06

Ciekawe czy w innych krajach była tak samo popularna jak w Polsce?

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Krzysztof5 26 października 2018 10:54
26 października 2018 12:07

Dlaczego mamy dać spokój?

zaloguj się by móc komentować

mniszysko @smieciu 26 października 2018 11:54
26 października 2018 12:07

>>> stary dobry (neo)feudalizm <<<

Bardzo przepraszam, że się wtrącę. Feudalizm w jakiejkolwiek postaci respektuje własność i istnienie wolnych właścicieli. Nie mylmy pojęć. To że istnieje jakaś tam niejawna hierarchia w socjaliźmie, nie świadczy od razu że to feudalizm.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @ewa-rembikowska 26 października 2018 10:55
26 października 2018 12:07

Mamy dobrego lekarza w Polsce w razie co, a w naszym sklepie są jego książki

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @smieciu 26 października 2018 11:06
26 października 2018 12:08

Możesz być mniej enigmatyczny? Ja nie jestem za dobrym znawcą zespołów i ośrodków, w których bawili się ich członkowie

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @bendix 26 października 2018 11:06
26 października 2018 12:09

Obłęd zatacza coraz szersze kręgi. To jest dziwne, bo jak się rozmawia z panią Moniką, to ona ani na moment nie traci kontroli nad sobą

zaloguj się by móc komentować


gabriel-maciejewski @Krzysztof5 26 października 2018 11:22
26 października 2018 12:11

A kto to jest Aldona Ciborowska i czy coś ją łączy z Romanem Ciborowskim?

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @jolanta-gancarz 26 października 2018 11:37
26 października 2018 12:11

Jak Senyszyn założy hidżab, to będzie znak, że wyrwali jej język

zaloguj się by móc komentować

jolanta-gancarz @gabriel-maciejewski 26 października 2018 12:11
26 października 2018 12:14

To już tylko po gigantycznej biżuterii ją rozpoznamy? Ale tej się nie nosi na hidżabie, tylko pod.

zaloguj się by móc komentować

Krzysztof5 @smieciu 26 października 2018 11:54
26 października 2018 12:16

oszołom

I to patrzenie z 20 piętra apartamentowca na ciemny lud.

https://twitter.com/stanczykmaciej/status/1055475602864685061

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @jolanta-gancarz 26 października 2018 12:14
26 października 2018 12:30

no tak, ale taka biżuteria wydaje dźwięk, szczególnie branzolety, a dla ułatwienia hidżab będzie w panterkę, albo skórzany, więc nie upadam na duchu, że rozpoznamy ;)

zaloguj się by móc komentować

ainolatak @Krzysztof5 26 października 2018 12:16
26 października 2018 12:34

nowoczesna klasa miejska...

to jest coś! po robotniczej klasie to od razu bardziej światowo się zrobiło w tym smart city

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @valser 26 października 2018 10:36
26 października 2018 12:43

moim zdaniem, wszystkie tzw. memy medialne z S. O"Connor i podobnymi do niej przypadkami to kreacje przygotowane, spreparowane i wystylizowane przez "oficerów prowadzących" antykrucjatę ideolo" w mediach.

Czyli mówiac inaczej, tak jak dziennikarz jest w zasadzie płatnym łgarzem do wynajęcia, tak podobnie aktor-celebryta, który np. nie otrzymuje  ofert (a pakiety z ofertami trzymaja ww. oficerowie prowadzący), ale przecież  ma niemałe rachunki do zapłacenia  miesiąc w miesiąc, zmuszony jest grać takie role, w ktorych macherzy od nakręcania mód i koniunktury łaskawie go raczą obsadzić. Nie mato nic wspólnego z pogladami i ich zmmianami, bo to są indywidua do wynajęcia, które żyją z tego, ze  stręczą swoje usługi jak przystało na najemnika.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @pink-panther 26 października 2018 11:04
26 października 2018 12:47

I'm sorry, nie przeczytałem komentarzy i  napisałem w swoim komentarzu prawie dokładnie to samo

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @smieciu 26 października 2018 11:06
26 października 2018 13:09

Gdy w 2005 przyjechałem do Manchesteru na tę moją emigrację, a jakże, poszedłem na Old Trafford (stadion Manchester United tam jest) i ... nic, potem pojechałem do Liverpoolu, ba, Beatlesi, trafiłem na ten pub ich początku i na tego gościa powyżej  pomyślałem już wtedy, co ja tutaj w tej Anglii robię, toż to jest nic. Już mi wtedy klapki z oczu spadły, by potem już zupełnie przejść do podziemia ☺

zaloguj się by móc komentować

DWiant @gabriel-maciejewski
26 października 2018 13:30

Sinéad O'Connor converts to Islam ..... ona nie jest islamka jeszcze to zwykla przechszta. 

W islamie przechszty nie stoja nawet w meczecie tylko na zewnatrz. Jesli nie ma miejsca w meczecie dla wszystkich to ustawiaja sie w zaleznosci od wieku i hierarchi a na koncu .... przechszty. Przechszty maja przechlapane bo musza caly czas sie wykazywac .... co Sinéad napewno bedzie robila to z zapalem.

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

marianna @Kuro-San 26 października 2018 11:39
26 października 2018 13:35

Kiedyś małym dzieciom zakładano na rączce czerwone tasiemki lub koraliki. Miały one jakoby odgonić od dziecka złe uroki. Przepraszam, że tak naiwnie zapytam. Czy dzisiejsi celebryci też robią to w takim samym celu?  A może to jest oznaką jakiejś przynależności? Jakiej i do czego?

zaloguj się by móc komentować

Kuro-San @marianna 26 października 2018 13:35
26 października 2018 13:44

http://pl.kabbalah.com/content/czerwona-nitka

To rodzaj "chciejstwa" by być bliżej "szlachty jerozolimskiej”.

Fatalnie, gdy to robią ludzie formalnie pochodzący z rodzin katolickich.

zaloguj się by móc komentować

re-or @atelin 26 października 2018 10:36
26 października 2018 13:49

Bo jeszcze -naście lat temu to buddyzm był głównym kierunkiem "nawróceń". Taka Madonna też daje się była przez chwilę forpocztą tego nurtu. Ale widać komuś wyszło, że z buddystów ciężej będzie zrobić zamordystów. Plus ten fakt, że jednak islam sam z siebie jest bardziej pazerny, więc się dwie potrzeby sparowały. I jest jak jest.

zaloguj się by móc komentować

DYNAQ @gabriel-maciejewski 26 października 2018 10:29
26 października 2018 13:52

...''powiedziałam, że jestem za liberalizacją ustawy aborcyjnej, ale nie podoba mi się hasło "aborcja na życzenie” - przyznała Jaruzelska  ''

Do d... z takim konserwatyzmem.

zaloguj się by móc komentować

Kuro-San @DWiant 26 października 2018 13:30
26 października 2018 13:52

https://businessinsider.com.pl/lifestyle/podroze/burka-hidzab-dlaczego-kobiety-w-islamie-zakrywaja-twarz/p72n13y

Patrząc na jej obecne walory wizualne, to najlepsza byłaby część islamskiej garderoby zwana nikab lub burka.

zaloguj się by móc komentować


pink-panther @gabriel-maciejewski 26 października 2018 12:06
26 października 2018 14:05

Podejrzewam, że niekoniecznie. Ona była rzucana na "odcinek katolicki".

zaloguj się by móc komentować

OdysSynLaertesa @jolanta-gancarz 26 października 2018 11:37
26 października 2018 14:11

Ale jacy z nich indywidualiści? Przecież to stado bezmyślnie biegnące za modą. Co roku za czymś innym, i zawsze za kimś kto udaje kogoś kim nie jest.

Nie mogę wyjść z podziwu jak ktokolwiek zachowując się w ten sposób może mówić o jakimś indywidualizmie. Tu nawet tego nie ma. To nędzne parodie buntownika. A Pani O conor traktowana jest jako wzór? Dla kogo? Dla pogubionych tak jak ona. To smutne że dla takiego indywiduum ludzie są w stanie poświęcić personalizm. Poświęcić godność stworzenia Bożego dla mody.

Prosto i elegancko odróżnił te sprawy O. Wincenty

zaloguj się by móc komentować

OdysSynLaertesa @jolanta-gancarz 26 października 2018 12:14
26 października 2018 14:14

Zamiast skrzeczeć będzie dzwonić błyskotkami.... Jak potępieniec łańcuchem.

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @gabriel-maciejewski 26 października 2018 12:07
26 października 2018 14:32

Przydałby się jej nasz lekarz.

zaloguj się by móc komentować


soiou @gabriel-maciejewski
26 października 2018 14:52

Biedna Sinead jest po prostu chora psychicznie. Szkoda dziewczyny z takim pieknym glosem 
Modlmy sie za nia

Tu ona z 1993 roku
Spiewa tzw. modlitwe sw. Franciszka
https://www.youtube.com/watch?v=Sti8lWm4mJU

zaloguj się by móc komentować

qwerty @umami 26 października 2018 13:56
26 października 2018 15:06

Natan Spira twórca kabaly  z krakowskiego Kazimierza ma niezły ubaw Synagoga Na Górce to było centrum kanały że hej opowiadałem niedawno jak sprzedawałem 'resztki' po kabale i synagodze i nawet dziś to jest interes że hej z przyszłością 

zaloguj się by móc komentować

qwerty @umami 26 października 2018 13:56
26 października 2018 15:07

Natan Spira twórca kabaly  z krakowskiego Kazimierza ma niezły ubaw Synagoga Na Górce to było centrum kanały że hej opowiadałem niedawno jak sprzedawałem 'resztki' po kabale i synagodze i nawet dziś to jest interes że hej z przyszłością 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @jolanta-gancarz 26 października 2018 11:39
26 października 2018 15:14

To jest jeden ze scenariuszy. Ale podejrzewam, że ten "Krak de Chevaliers 2.0" to raczej dla szlachty jerozolimskiej. Inaczej byłby krzyk. Szejkowie to lubią London i Paris. Bo to i zakupy i "wogle".  Tak czy owak kolejne wydanie Sinead O - zaśpiewa i zatańczy, jak jej oficer prowadzący poleci.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @parasolnikov 26 października 2018 10:19
26 października 2018 17:32

Ja juz wczoraj wspomnialem w jednym ze swoich komentarzy na temat wyborow samorzadowych ze Monika Jaruzelska zasiadzie w Radzie Miejskiej Warszawy i radzic bedzie z nie byle kim bo z corka Jadwigi Staniszkis - pania Joanna.

Nie wiem czy Monika przejdzie na Islam, ale mam dziwne przeczucie ze przejmie schede po Trzaskowskim za 5 lat.

zaloguj się by móc komentować

Matejek @Krzysztof5 26 października 2018 11:22
26 października 2018 17:32

10-20 lat? ... już się zaczęła
'' ... może nie będzie tak źle, może będzie nawet lepiej ...''
'' fuzja najlepszych cech socjalizmu i kapitalizmu ...''  https://www.youtube.com/watch?v=rdr1MSz8jds
 https://www.youtube.com/watch?v=80QkVlqkv0w

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @gabriel-maciejewski
26 października 2018 17:41

"Michael jak wiemy tkwił w niejednej pułapce i jego indywidualizm był tylko dopełnieniem wszystkich innych. Jego śmierć jednak wyraźnie nam wskazuje na to, że nie ma wyjścia. Jeśli ktoś zdecyduje się pracować dla wielkich wytwórni i udawać przy tym, że jest niezależnym twórcą, który robi co chce, a w dodatku cały czas przyspiesza i narzuca tempo innym, ten w końcu umrze."

Na ten temat chyba kiedys Toyah sie wypowiadal. I rzucil bardzo cenna moim zdaniem uwage. Mianowicie zauwazyl ze ten Michael Jackson, lezacy w trumnie, jest znacznie cenniejszy dla roznych organizacji niz ten starzejacy sie swir po kilkunastu operacjach plastycznych.

Te wszystkie wytwornie i koncerny wypuszczajace jego piosenki zarabiaja krocie. No i ta otoczka, przeciez zmarl wlasciwie jeszcze mlodo, mial 50 lat.

zaloguj się by móc komentować

Tobiasz11 @gabriel-maciejewski
26 października 2018 17:44

https://youtu.be/88wL8oRf45U

 

Powyzej jedna z Jej najlepszych.Biedna, zagubiona kobieta.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @gabriel-maciejewski
26 października 2018 17:50

"Ja teraz czekam tylko na wiadomość o tym, że Maria Wiernikowska przeszła na islam. Jeśli się pomylę i zamiast przejścia na islam Maria Wiernikowska po prostu niespodziewanie umrze, nie miejcie do mnie pretensji."

Jestem przekonany ze bedzie w Polsce caly wysyp islamistek.

A Nergal po staremu bedzie darl Biblie i ciskal tymi kawalkami w tlum, krzyczac: "zryjcie to gowno". Po prostu poszedl w slady Madonny.

Niechby tak sprobowal Koran drzec. Znaleziono by go gdzies w pokoju hotelowym ze srubokretem w glowie.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @pink-panther 26 października 2018 10:49
26 października 2018 17:59

Dochodow nie widac. Jej tzw. "net worth", jak to mowia na zachodzie, czyli zasoby majatkowe na "czysto", po odjeciu zobowiazan finansowych i platnosci to tylko sto tysiecy dolarow.

Moze przeniesie sie do Arabii Saudyjskiej i tam sie podreperuje finansowo.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Krzysztof5 26 października 2018 10:54
26 października 2018 18:03

"Sin/ead/ jest chora, jest ludzkim wrakiem-dajcie spokoj,"

To jest irlandzka Maria Peszek. Kobieta z zaburzeniami.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @bendix 26 października 2018 11:06
26 października 2018 18:08

Przewiduje ze Anna Grodzka tez przejdzie na islam. I wtedy spelni sie marzenie profesora Romana Kuzniara. Polska zadziwi swiat.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @gabriel-maciejewski 26 października 2018 12:09
26 października 2018 18:14

Jesli idzie o Monike Jaruzelska to ona ma to po ojcu. On tez nigdy nie tracil kontroli nad soba.

Chyba tylko raz, jak powiedzial zniecierpliwiony do Urbana: "Uciszcie go, niech przestanie wreszcie szczekac".

To o ksiedzu Popieluszce.

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @cbrengland 26 października 2018 13:09
26 października 2018 18:20

A ja tylko dorzucę, że nie wszystko jest tak czarne w tej Anglii, nawet w Manchesterze, jest obok zaraz Peak District

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-laskowski @Szczodrocha33 26 października 2018 18:14
26 października 2018 18:23

Raczej do towarzysza Czesława, choć i bezpartyjny rzecznik partyjnych rządów też w sprawę był zaangażowany.

 

zaloguj się by móc komentować


krzysztof-laskowski @gabriel-maciejewski
26 października 2018 18:39

Indywidualizm, immanentyzm, Giovanni Pico della Mirandola.

zaloguj się by móc komentować

smieciu @gabriel-maciejewski 26 października 2018 12:08
26 października 2018 20:09

Tavistock. Jeśli ktoś nie kojarzy.

Muzycy są jednym z produktów. Wszystkich zaś łączy to że nie garną się by o tym miejscu mówić. Angole naprawdę potrafili wybiegać ze swoimi ideami przed innych. Trzeba pamiętać że te pomysły potrafią sięgać naprawdę daleko. W owym miejscu sięgają być może do miejsc, których pewnie lepiej sobie nie wyobrażać.

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @DYNAQ 26 października 2018 09:58
26 października 2018 20:10

W tym swoim hidżabie będzie ganiała z bykowcem za dziećmy które uciekają z przedszkola w kolejne tęczowe piątki. 

Wiernikowska natomiast raczej nie umrze. Raczej chyba na pewno założy hidżab, co ogłosiła już przez ogródek w 2013:

"Dlaczego przestałaś jeździć na wojny? 

- Z paru powodów. Po pierwsze, znudziło mi się. 

Wojny są powtarzalne? 

- Te same sytuacje, te same mundurki, te same zachowania chłopców-kogucików. I tych kobiet, które potem płaczą nad straconym synem czy krową. Jest to powtarzalne i niekoniecznie tak szlachetne, jak myślałam."

Tiaaa ... koguciki i te ich kobitki. Los kogucików jest jasno określony. Co innego tłusty bogaty szejk, fundator 14 piętrowego apartamentowca nad jeziorem Kończak w Puszczy Noteckiej. Na co się gapicie, baby, mówi Wiernikowska, wskakiwać w hidżaby i to już.

"starsze Europejki mają dawać dobry przykład swoim młodszym koleżankom i wytłumaczyć im, że jednak natury oszukać się nie da, można próbować, ale lepiej nie, bo na starość i tak się skończy w hidżabie. Lepiej więc zdecydować się wcześniej, a wtedy mężczyzna, ten właściwy, z właściwie spozycjonowanym systemem wartości, na pewno zaszczyci taką koleżankę względami i uwagą. I to będzie wartość nie do podważenia, a dla Sinead Wiernikowskiej już jest, jeśli jakiś szczerzący zęby przygłup, raczy ją zauważyć." Skąd wiedziałeś?:

zaloguj się by móc komentować


Magazynier @Szestow 26 października 2018 10:19
26 października 2018 20:15

Jeden z jej orłów rozwinął po prostu skrzydła i pokazał szpony. Orlica za trzy grosze.

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @pink-panther 26 października 2018 10:49
26 października 2018 20:20

Czyli na podarciu św. JPII zarobiła $1 580 000 i więcej. Uj, drogo na tej zielonej wyspie. A teraz chce żeby ją wszyscy żałowali. Valser ma rację, chyba ściemnia z tym synkiem. Nie widać żadnych śladów.

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @Krzysztof5 26 października 2018 10:54
26 października 2018 20:23

Nie taka znów chora. Odstawia mimikrę dla ubogich, ale kasę dobrze liczy.

zaloguj się by móc komentować

DobreWino @marianna 26 października 2018 13:35
27 października 2018 06:27

No,w zasadzie moze byc oznaka przynaleznosci do specjalnej grupy celebrytow czyli "transgender agenda".

To jest creme de la creme elity estradowej i nie tylko.

Elity politycznej jak najbardziej,dziennikarskiej tez .  Ann Coulter wymieniana w elicie transgender.Podobno konserwatywna ale tu sie cos nie dodaje z ta konserwatywnoscia i  zachwalaniem wartosci,bo ma sama dziwnie nieuregulowane zycie rodzinne,a w necie zawiesila swoje  rozneglizowane,w pozie rozwydrzonej zdjecie. Cos tu mocno nie halo,nie budzi zaufania  kompletnie..

U nas pani z TVP Info na przyklad tez nalezy.

Oni zreszta maja swoje oznaczenia przynaleznosci:to sa specjalne tatuaze z silnymi elementami satanistycznymi,to jest zasloniete jedno oko,palec na ustach, znak 666 zrobiony dlonia ,albo devil horns,to ostatnie nagminnie, silnie uzywane przez politykow,rodziny krolewskie (patrz brytyjska rodzina)

Sinead mija sie z prawda kiedy mowi ,ze jest biseksualna.Ciekawe,ze przeznaczyla jakies swoje dawne ubrania dla agencji ktora ma wspierac mlodych chlopcow,ktorzy chca zaznac szczescia bycia kobieta!!! czyli chca sie wykastrowac.!!!! To chyba mowi o niej wszystko itych co nia kieruja. Mlodzi chlopcy sa na celu Zlego.!!

Sinead to wielkie pluca,wielki boombox,talent. Ale biologicznie to facet. Po operacjach - castrato,kastrat.

Lista podobnych idzie w nieskonczonosc,w nieskonczonosc.Madonna ,Adele,Spears,Pink, Rihanna,Syrus,tez Justin timberlake,Biber- tylko w druga strone.. itd Kastraci.

Maja pieniadze,slawe,ale sa pod kontrola ,robia co maja przykazane,,sa od przynoszenia w zebach forsy.Jak koncerty nie ida,albo sie buntuja wtedy koniec jest przykry.

Amy Winehouse,piekna barwa kontralto -  tu cos poszlo nie tak,Zaczela sie buntowac ,chciala wrocic do meskiego ciala,odstawila blokery testosteronu,  meskie cechy zaczely byc bardzo widoczne mimo ostrego makijazu, widac na ostatnich zdjeciach.

Stalo sie,umarla.   Wtedy natychmiast wysunieto Adele. inny castrato.Posluszny. Glos z nieprzyjemnym vibrato. Byla w cieniu Amy.

Oni wszyscy od poczatku sa faszerowani drugami,zeby radzic sobie z depresja,myslami samobojczymi,zeby koncert byl dynamiczny. No i zal za utracona czescia siebie - fiutkiem. Biologia daje o sobie znac. To slychac w tekstach piosenek.I wiele innych strasznych rzeczy.

Madonna pokazuje wiele z siebie prawdziwej,ze jest castrato,pokazuje te swoje zylaste wielkie rece,meska rzezbe miesni,Ona porusza sie jak facet,te wielkie balistyczne ruchy,taniec wielka dynamika i...brak zupelnie wdzieku. Jak sie wsluchac w teksty a ona stoi za kazda piosenka,to tam sa tak depresyjne dolujace klimaty,biograficzne ze nie mozna tego sluchac. A jak chronic przed takimi produkcjami dzieci??? A co robi Syrus? Talent wprzegniety w sluzbe demona.Rozwydrzone pozy,ekshibicjonizm,seksualizacja mlodych.Typical castrato.

Mozna domniemywac,ze byla czescia dzieciecej prostytucji,a Britney Spears? "hit me baby one more time"?

Nawiasem m owiac dziecieca prostytucje promuja wprost na naszych oczach wielkie domy mody. Oni ubieraja mlode dziewczyny jak prostytutki.Nie bede wymieniala nazwy.Ich modelki to kastraci,mlodzi chlopcy wykastrowani przed okresem dojrzewania aby osiagnac w ten sposob okreslone cechy fizyczne.Budza zazdrosc szczuploscia waskimim biodrami,To jest propaganda wymierzona w nasze dzieci ,promowanie jak ma wygladac kobiece cialo.Kobieta biologiczna nigdy nie osiagnie ciala kastrato.!!

Kastraci zdominowali wybiegi modowe,na szczytach sa wylacznie tacy..Victoria Secret?? Sorry guys ale Gesele,Natalia,Heidi Ambrossio ..no niestety musicie zastanowic sie nad soba.Pokopac w necie.

Oczywiscie nie chodzi o to zeby plotkarsko sie podniecac,ale zeby wiedziec po to zeby chronic,zeby dzieciaki nie idealizowaly i idolizowaly smiecia propagandowego.Niezastapiona rola rodzicow! Wspierac dziewczynki w akceptacji siebie ,mlodych chlopcow zeby nie pozbywali sie fiutkow. Lowcy glow kraza i wyluskuja co im sie podoba.

Niejaka Andzi ,z Victoria Secret, ktora nawiedzila na rozkaz nasz piekny kraj  ,ktory napisal jakis seksualny podrecznik dla dzieci ijuz podobno zostal rozprowadzony do szkol.!!!! Kto na to pozwolil?? Ministerstwo edukacji?? Prosze sobie przeanalizowac jego anatomie ,b udowe ciala i spokojnie sie zastanowic po jaka cholere ten osobnik tu jest?

 Sinead sie starzeje juz niewiele mozna zrobic z jej/jego twarza i prawda wylazi szwami.Juz nie przynosi oczekiwanych profitow.

Podam na koniec link do filmiku youtube.Ostrzegam,ze jest trudny,drastyczny.Ciezko myslec o sprawach tam poruszanych.Ale... Dorosli musza byc swiadomi. Potem mozna sobie kopac dalej na wlasna reke.Ten temat jest w necie dosc szczelnie obudowany smieciem i trzeba cierpliwie destylowac informacje.

tytul "The castrati divas:Piaf,Streisand,Bartoli". Ostrzegalam,bo wtedy latwiej przebrnac.O Piaf zawsze mowilo sie ze pracowala przed kariera na ulicy...bez wchodzenia w szczegoly.

A taka Loren z jej Italiano mambo to sztuka sama w sobie.Te wypchane wata bioderka ,usuniete pare zeber,gorsetowanie,blokery testosteronu,dobry fotograf znajacy sie na rzeczy bo sam jest tranny, dobry chirurg i kobitka jak sie patrzy:))))

 

ps. jeszcze na koniec - sa dwie szkoly przygotowujace trannies do kariery estradowej.Jedna to Brit School in England to tutaj zaczynala Amy Winehouse,a druga jest w Nowym Jorku- Tish School for Arts.Wszyscy stamtad to transagenda

Brit and Tisch razem tworza British,nieprawdaz?

Troche dlugo wyszlo ,ale jest to temat bedacy moja prywatna obsesja,Ze wzgledu na dzieciaki.Nie beda mi zadne Anje i Dzoanny mieszaly w glowach dzieci.Ani inne stare spocone dziady opowiadaly po szkolach jak fajnie byc homo.

dobra,koncze, watch out for trannies!

 

zaloguj się by móc komentować

kalixt @DobreWino 27 października 2018 06:27
27 października 2018 09:29

Mam sceptyczny stosunek do teorii spiskowych, o których można się dowiedzieć na youtubie albo gdziekolwiek w necie, bo co to byłby za spisek, co by nawet internetów nie kontrolował, a zwłaszcza youtube'a.

Ale rozrywkowo można sobie pospekulować. Tak nawiasem, tropiciele trasngender agendy twierdzą, że Marylin Monroe i księżna Diana to też byli, jak piszesz, "castrato".

Jak się tak przyjrzeć niektóym zdjęciom Lady Diany, to można się nawet wkręcić. No ale trzeba też pamiętać o specyfice tzw. brytyjskiej urody. Wyspiarski, wielopokoleniowy chów wsobny robi swoje.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Magazynier 26 października 2018 20:20
27 października 2018 11:03

Może nawet więcej. Przecież to tylko cena domku. Jednego. A było jakieś mieszkanko. No i koszty utrzymania. Ale chyba przeleciało przez ręce. Może na dragi a może po prostu, przestała być potrzebna, bo jednak to "darcie zdjęcia" było "za wcześnie". Jeszcze nie na tym etapie. Ona ma pecha, bo musiała "przecierać szlaki". Nie to co Rolling Stones, co to popularyzują "satanizm-okultyzm" plus rozpustę - jak fabryka. Bez emocji. Wszystko wykalkulowane. Oni nikogo "nie atakują".

zaloguj się by móc komentować

DobreWino @gabriel-maciejewski
27 października 2018 11:24

na szczescie nie trzeba miec zadnego stosunku do teorii spiskowych,bo te przeciez nie istnieja.

To co istnieje to faktyczne spiski,ktore sa w pelnym dzialaniu.Zatem juz jeden klopot odpada.Dalej nalezy sie nauczyc podstawowych,istotnych roznic w obrebie anatomii,calej struktury kostnej miedzy biologicznym facetem,a biologiczna kobieta..Nie jest trudne,ale daje do reki obiektywna wiedze,ktora mozna zastosowac.Dlaczego jest to obiektywna wiedza? juz mowie.Bo na jej podstawie lekarze ratuja nam zycie i zdrowie. A ci co zajmuja sie archeologia potrafia na podstawie ksztaltu czaszki rozpoznac plec. Trzeba miec tylko to narzedzie wykute na pamiec.

Mozna tez sobie poogladac dostepne materialy przedstawiajace tzw otwartych transgender,np"male to female surgery pics".

Lub jesli masz szczescie miec lekarza w rodzinie to dostaniesgotowy kawal obiektywnej wiedzy bez zagladania do ksiazki.Ja bym skorzystala kolejny raz.

Wiesz,moja notka nie miala charakteru plotkarskiego i nie chcialabym,zeby zostala strolowana odbijaniem pileczki w sprawie spiskowych teorii.Zostala tu poruszona sprawa Sinead wiec wlaczylam sie,bo to zaczelo isc w kierunku plotka.Nie o to chodzi.Sinead klamie mowiac ze jest biseks ,choc jest facetem bez fiutka.Dlaczego klamie i co ma do ukrycia jeszcze?   my dorosli powinnismy sie tu rozeznac,bo chodzi o nasze dzieci. Tysiace umieraja lub traca zdrowie z powodu anoreksji,bulimii itp,bo maja idola, ktoremu chca dorownac. A to sie nigdy nie moze udac. Dzieciaki nie maja rozeznania to my dorosli musimy odeprzec atak.Tylko tyle.

 

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

DobreWino @gabriel-maciejewski
27 października 2018 11:35

Jeszcze jedno i ostatnie zdanie. Pro blem z tranny w zwyklym zyciu jest taki,ze namnozylo sie ich strasznie do tego stopnia,ze sa strony,poradniki jak rozpoznac czy masz do czynienia na randce z biologiczna kobieta czy facetem w koronkach,i z czerwona szminka.

To powazny problem,ktory doczekal sie litery prawa ,to sie nazywa "rape by deception".Jesli odkryjesz,ze miales okolicznosc z kims kto prezentowal sie jako kobieta a okazal sie facetem w trakcie czy po,to kazdy prawnik wezmie ta sprawe i doczekasz sie grubego odszkodowania.

To co robia celebryci na etacie tranny to oni gwalca umysly naszych dzieci ,nas doroslych zreszta tez. tez.

zaloguj się by móc komentować

Kuldahrus @gabriel-maciejewski
27 października 2018 15:04

Dzięki za tekst.

Co ciekawe brat M. Jacksona wspominał w jednym wywiadzie, czy filmie dokumentalnym, że namawiał go do przejścia na islam.

O. Wincenty ma rację, że indywidualizm to jest produkt tzw. wordingu, bo tak naprawdę mało kto używa tego słowa w oryginalnym znaczeniu które podałeś w tekście. Np. w wikipedii napisali, że John Wayne "jest symbolem amerykańskiego indywidualizmu", a akurat on jest raczej przeciwieństwem indywidualizmu.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @Kuldahrus 27 października 2018 15:04
27 października 2018 16:18

John Wayne nie mogl byc symbolem indywidualizmu. On byl okretem flagowym Hollywood i Ameryki. Obijal sie ponoc o jakies organizacje masonskie.

Ale podobno przed smiercia nawrocil sie na katalolicyzm. Tak przynajmniej twierdzi Polonia Christiana. czytalem tam kiedys artykul na ten temat.

zaloguj się by móc komentować

Ogrodnik @smieciu 26 października 2018 20:09
27 października 2018 20:36

Szanowny Śmieciu. Proszę pociągnąć wątek Tavistock. 

W necie (oczywiście) od ok. 2015 pojawia się zdjęcie trzech kilkunastoletnich dziewcząt z Tavistock. Od lewej kolejno, Aniela Kazmierczak, Theresa May i Dalia Grybauskaite. 

To by oznaczało planowanie na 50 lat do przodu. 

A gdzie wątek dwunastu pokoleń? 

Pozdr:) 

 

 

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @pink-panther 27 października 2018 11:03
27 października 2018 22:47

Chciała przelicytować Jaggera. No i przekiwała się.

zaloguj się by móc komentować


atelin @DWiant 26 października 2018 13:30
6 listopada 2018 09:41

Nie mam siły. DWiant, nie obchodzi mnie czy tak czy nie, ale jesteś na tyle ochszczony, aby czepiać się przechsztów?

Chrzest to chrzest.

zaloguj się by móc komentować

atelin @DobreWino 27 października 2018 11:35
6 listopada 2018 09:46

Znowu nie mam siły. Czy DobreWino wie co to jest spacja i kiedy się jej używa? Ja mogę znieść kilka błędów, ale notoryczne powodują podejrzenia, że mam do czynienia z "psychologiem,po,licencjacie,z,tatuażykiem,na,łydce".

zaloguj się by móc komentować

atelin @gabriel-maciejewski
6 listopada 2018 09:50

I nikt się wcześniej nie odezwał. Nikt.

:-(((

zaloguj się by móc komentować

bendix @atelin 6 listopada 2018 09:46
6 listopada 2018 09:53

"psychologiem,po,licencjacie,z,tatuażykiem,na,łydce"

Kupuję licencję.

zaloguj się by móc komentować

atelin @bendix 6 listopada 2018 09:53
6 listopada 2018 10:14

Spoko, za free jest.

zaloguj się by móc komentować

bendix @atelin 6 listopada 2018 10:14
6 listopada 2018 10:18

Ogólnie temat jest mi znany ale takie zestawienie i w takiej kolejności to mistrzostwo.

zaloguj się by móc komentować


zaloguj się by móc komentować