-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

O istotnych funkcjach troli czyli ludzie skąd wy się znacie?

Najpierw ogłoszenie. Dziś i jutro będę we Wrocławiu. Przywiozę trzy nowe tytuły. Jeden nasz i dwa rynkowe. Po raz pierwszy pokażemy książkę Wojciecha Zaleskiego „Tysiąc lat naszej wspólnoty”, która wejdzie do sprzedaży dopiero w przyszłym tygodniu. Niestety przy sobie będę miał tylko 50 egzemplarzy. Przywiozę książkę o Komeńskim, którą wydało wydawnictwo „Pardwa”, a także kilka egzemplarzy Kuchni Hildegardy. No i po parę sztuk wszystkiego co było wcześniej.

 

Teraz do rzeczy. To co się ostatnio odbywa na SN uważam za atak. Ponieważ to ja wyznaczam standardy zachowań i kieruję jakością polemiki oraz wskazuję treści wartościowe, chciałbym, żeby ludzie, którzy nie mają czystych intencji, a tu przychodzą, po prostu się zamknęli. Nie życzę sobie, żeby bloger ślepamańka wypisywał te swoje dyrdymały, które nie są żadnym głosem w dyskusji. Nie życzę sobie, żeby polemiki prowadzone były na tak prymitywnym, debilnym wręcz poziomie. Od czasów salonu24 jasne jest, że funkcją troli nie jest zabawa, ale dewastacja naturalnych hierarchii. W związku z tym jasne jest także, że trole, a także wszyscy szczerze usposobieni i dobrzy doradcy, nie przychodzą na blogi sami z siebie. To są ludzie nasłani, którzy mają za zadanie wprowadzać zamęt, po to, by udowodnić niezorientowanym, albo tym, którzy dopiero odkrywają świat treści pozatelewizyjnych, że nic nie jest takie oczywiste. A z USA przecież sprawy rozgrywające się w Warszawie widać lepiej i wyraźniej. To brednie. Punkt naszych rozważać określę następująco. Blogosfera została zaplanowana jako sfingowana dyskusja na suflowane tematy pomiędzy środowiskiem dziennikarskim, które miało czerpać inspiracje z pomysłów podsuwanych przez tak zwanych prawdziwków, a nasłanymi przez różne służby trolami udającymi ciemną stronę mocy. Pomysł ten się nie udał. Nie mógł się udać, albowiem istnieje Pan Bóg na niebie i tylko wyjątkowo bezczelna świnia może wierzyć w to, że jest w stanie kontrolować wszystko i wszystkich. To jest niemożliwe, a świnie zawsze przegrywają. Co jest do wykazania wprost. Pamiętam z jakim zdziwieniem odkrywałem w salonie24, że wszyscy tam w zasadzie, prócz mnie i toyaha znają się ze wszystkimi. Przywarę, najbardziej tajemniczego funkcjonariusza znał każdy chyba, łącznie z Rolexem, który mi to oznajmił w Londynie. Bloger Oranje znał się z blogerką Laenią, a Nicponia znali wręcz wszyscy. Tylko ja byłem obcy. Nie martwiłem się tym jednak specjalnie, bo dobrze wiedziałem, że tak zwane relacje towarzyskie to balast jedynie, który uniemożliwia osiągnięcie sukcesu. Do tego mieliśmy tam przecież tych wszystkich czerwonych, czyli rzekomych zawodowców, którzy śrubowali standardy prawdziwej, wysokiej publicystyki. Jeden z nich – Warzecha – nie podał mi przedwczoraj ręki, bo się obraził z powodu dawnych polemik z salonu.

Mnie salonowe układy nie dotyczyły. Nie dotyczyły mnie nawet tworzące się na moim blogu układy, bo nie mogły one wpłynąć na realizację zadań, które sobie postawiłem. Ludzie zaś, którym się zdawało się mają na mnie jakiś wpływ obrażali się w końcu i odchodzili. Obrażali się albo z niezrozumienia, albo z powodów głupich i płaskich. I tak będzie pewnie również teraz. Jeśli ktoś ma ochotę się obrazić, niech się obrazi i wyjdzie. Niech nie demonstruje swoich fochów na portalu, bo nie załatwiamy tu porachunków wewnętrznych na widoku. I w ogóle nie załatwiamy tutaj żadnych porachunków. Dobrze, żeby zrozumieli to ludzie, którym się zdaje, że różne adresy IP tłumaczą ich z ich działalności. To co napisał/a dziś slepamanka to jest skandal. Nie rób z nas durniów kolego, bo się przejedziesz. Dyskusję wokół A-tema uważam za zamkniętą. Niech toyah już jej nie podejmuje. A-tem może jak zawsze tu komentować. Teraz jedynie ze świadomością, że nie jest bezkarny. Misją portalu SN jest podejmowanie ważnych tematów, które mają być dyskutowane. Ja wiem, że każdy chciałby rozmawiać o tym czy potrzebny jest dostęp do broni czy nie i każdy się na tym zna. Ja wiem, że trole chcieliby gadać o szczepionkach, a odsunięci od możliwości spotykania się z dziećmi ojcowie, tylko o niesprawiedliwym systemie. Tak nie będzie. Jeśli się nie uspokoicie parasol otworzy tu specjalny „dom wariatów” i tak się to będzie nazywało. Każda notka o charakterze obsesyjnym będzie tam lądować, w tym Głupiejewie. I tam będziecie sobie mogli do woli dyskutować o tym, jak strasznie pokrzywdził was system, jak to nikt was nie rozumie, a Kaczyński wespół z Żydami chce doprowadzić do zniknięcia Polski z mapy Europy. A także o tym rzecz jasna, jak strasznie tłamsi się tutaj wolność słowa. Nie pozwolę na strolowanie tego portalu. I nie zrobi tego nikt, nawet Donald Trump wywołując wojnę z Iranem, opłaconą 300 miliardami dolarów ściągniętymi przez Żydów z głupich Polaczków. Musicie to wreszcie zrozumieć. Nie strolujecie tego portalu, choćbym miał tu zostać sam jeden, a wy wszyscy choćbyście mieli wrócić do Jankego i tam rozpocząć dyskusję z Sowińcem oraz Barburem na interesujące, bieżące tematy.

Jeśli ktoś się tutaj nudzi, nie musi przychodzić, jeśli dla kogoś poruszane tu problemy są zbyt skomplikowane albo nieciekawe, może odpalić sobie Onet. Nie ma żadnego przymusu korzystania a tego portalu. Ten mają tylko trole, którzy starają się wyznaczać tutaj, w moim zastępstwie, kierunki dyskusji i hierarchie. Posłuchajcie ludzie uważnie. To wam się nie uda. A wiecie dlaczego? Bo nie znacie zaklęcia. Może znacie jakieś tam, powyciągane nie wiadomo z czyjej du...y techniki operacyjne. Zaklęcia jednak nie znacie. A ja znam. I ono właśnie uruchamia tego golema.

Nie życzę sobie, żeby redpill pisał w komentarzach, że to przeze mnie wszczynane są na moich portalach awantury, jak to się zdarzyło parę miesięcy temu, niech też lepiej nie pisze, że powinienem każdego ranka umieszczać tu dwa teksty, jeden na coryllus.pl a drugi na SN. I niech po czymś takim nie próbuje się ze mną kontaktować. Jeśli komukolwiek z Was się zdaje, że ja o czymś zapomnę, albo czegoś nie zauważę, ten jest w błędzie. Ja mogę co najwyżej udać, że zapomniałem i udać, że nie zauważyłem.

Wrócę do zaklęcia. Ono oczywiście kiedyś przestanie działać. Jak umrę – to jasne. Nie wcześniej. Tak więc niech się każdy modli o co tam chce, a ja ruszam do Wrocławia. Parasol pilnuje lokalu.

Zapraszam na portal www.prawygornyrog.pl


 

Mam jeszcze prośbę, jeśli ktoś ma jakieś firmowe gadżety, notesy, długopisy, a chciałby się ich pozbyć niech wysyła je na adresowa

Lucyna Aninowska-Maciejewska

Szkoła Podstawowa nr 4

ul. Zielony Rynek 2

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Gadżety potrzebne są na nagrody dla dzieci

Zapraszam na portal www.prawygornyrog.pl gdzie jest już nowe nagranie o nowej książce

 

 tagi: blogosfera  szkoła nawigatorów  dyskusja  fochy   trole 

gabriel-maciejewski
10 maja 2018 08:47
39     4547    12 zaloguj sie by polubić
komentarze:
przemsa @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 09:05

> Ja wiem, że każdy chciałby rozmawiać o tym czy potrzebny jest dostęp do
> broni czy nie i każdy się na tym zna

Ej, mój tekst nie był wcale o tym. Choć faktycznie dyskusja zeszła na takie tematy. Nie nazwałbym tego jednak trolowaniem.

 

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @przemsa 10 maja 2018 09:05
10 maja 2018 09:12

Za to teraz zaczynasz trolować

zaloguj się by móc komentować

wegil @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 09:33

Czy prelekcja we Wrocławiu jest tam, gdzie zwykle, u Karmelitów?

Chyba mi umknęła informacja o dacie i godzinie. Chętnie bym przyjecha, ale nie wiem, czy zdążę.

 

zaloguj się by móc komentować

raven59 @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 09:33

Roma locuta, causa finita.

zaloguj się by móc komentować


cbrengland @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 09:43

Nie strolujecie tego portalu, choćbym miał tu zostać sam jeden, a wy wszyscy choćbyście mieli wrócić do Jankego i tam rozpocząć dyskusję z Sowińcem oraz Barburem na interesujące, bieżące tematy.

Sam jeden na pewno nie będziesz, a rozwiązanie salon24.pl (bo teraz jest to zupełnie inny portal, nieważne, że tak samo się nazywa, już wcześniej dokonano z sukcesem rozwiązania rp.pl , która dalej jest, a tak jakby jej nie było) ponad rok temu muszę przyznać i chyba nie tylko ja, odczułem dość doktliwie, bo to taki trochę mój dom był przecież, polski.

zaloguj się by móc komentować

szafran @raven59 10 maja 2018 09:33
10 maja 2018 10:08

Partia locuta, causa finita

co wg translate.google znaczy:

Partia rzekła do Balaama, przyczyną jest zakończona

zaloguj się by móc komentować

Aquilamagna @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 10:41

Owoce pracy takich ludzi jak Stalagmit giną wśród tych nawalanek tudzież wrzutek.

Poziom blogowiska rzutuje na markę kwartalnika, a zatem i wydawnictwo oraz osobę Gospodarza, więc żarty się kończą...

zaloguj się by móc komentować

Draniu @Aquilamagna 10 maja 2018 10:41
10 maja 2018 11:05

Otoz to.. Bo z portalu zwykly magiel sie robi.. 

zaloguj się by móc komentować

Aquilamagna @valser 10 maja 2018 11:17
10 maja 2018 11:51

Kto jest w SN od jakiegos czasu, to potrafi rozpoznac jakosc, gorzej jak pojawil sie w zeszlym tygodniu

Otóż właśnie...

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @valser 10 maja 2018 11:17
10 maja 2018 12:19

Robi sie ciekawie, bo w tym Głupiewie Parasola to i Toyah się może  czasem za chwilę znaleźć ☺ ale i kazdy z nas. Ot życie.

zaloguj się by móc komentować

Draniu @Aquilamagna 10 maja 2018 11:51
10 maja 2018 12:22

Specjalny "dom wariantów" to jest bardzo dobry pomysł.. Blogerzy beda musile sie zastanowic i to bardzo ,za nim cos napiszą..  Beda mieli swoje boisko i tam swoj magiel..Osobiscie jestem za.. 

zaloguj się by móc komentować

parasolnikov @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 12:38

Ja Panowie nie rozumiem jednej rzeczy,
co tu jest do komentowania?

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @parasolnikov 10 maja 2018 12:38
10 maja 2018 12:53

Czy tutaj musi byc wszystko na poważnie ☺? No czasem, trzeba spuścić parę i pożartowac. Gospodarz tak czasami robi właśnie i chwała mu za to. On wymyślił Głupowo i fajnie, że wirtualne.

zaloguj się by móc komentować

Godny-Ojciec @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 13:08

" Tak nie będzie. Jeśli się nie uspokoicie parasol otworzy tu specjalny „dom wariatów” i tak się to będzie nazywało "

Głupiejewo i parasol w roli Kostka-Biernackiego to jest pomysł szatański :)

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Godny-Ojciec 10 maja 2018 13:08
10 maja 2018 14:03

"Głupiejewo i parasol w roli Kostka-Biernackiego to jest pomysł szatański"

Ale skoro inne pomysły zawodzą.

zaloguj się by móc komentować

Draniu @Godny-Ojciec 10 maja 2018 13:08
10 maja 2018 14:15

A kto powiedział,ze na tym portalum ma panowac urawniłowka.. Gospodarz wyraznie mowi o hierarchii.. To jest jego portal i ma prawo do tego, aby wysłać blogerow do Glupiejewa. ... A jak komus sie nie podoba , to przeciez moze sobie załozy swoje blogowisko..  A bedzie tak w przyszkosci, ze Coryllus bedzie miał bardzo mało czasu na kontrolowanie SN..  

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @Aquilamagna 10 maja 2018 10:41
10 maja 2018 14:30

Pozornie tylko giną. Ludzie normalni (w miarę) czytają to i czekają na książkę/ki. 

Rzekłbym też że jest na odwrót. Blogowisko trochę rzutuje na papierową SN, ale śmiem twierdzić że jeślki SN papier rozchodzi się i nawet znika, to papier ma więceju czytelników niż blogowisko. To idzie w świat tak, jak książki Osiejuka, Maciejewskiego i notki Stalagmita i rotmeistera. 

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 14:31

"Jeśli się nie uspokoicie parasol otworzy tu specjalny „dom wariatów” i tak się to będzie nazywało. Każda notka o charakterze obsesyjnym będzie tam lądować, w tym Głupiejewie."

Super!

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-osiejuk @gabriel-maciejewski
10 maja 2018 14:32

Ja chciałem zaapelować do wszystkich blogerów, którzy mnie zablokowali, by zechcieli przyjąć moje przeprosiny za słowa, które nieopatrznie pod ich adresem wypowiedziałem, i mnie odblokowali. Jest mi bardzo ciężko ze świadomością, że nie mogę na ich blogach powiedzieć tego, co mi chodzi po głowie, a bardzo bym chciał, bo uważam, że ich blogi należą do najlepszych na Szkole Nawigatorów. Proszę o litość i dziękuję za zrozumienie.

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @parasolnikov 10 maja 2018 12:38
10 maja 2018 15:02

Tu? Tu raczej się rozchodzi o odreagowanie. W innych przypadkach ja mam tak, że jak mi się tekst podoba, to się zmóżdżam żeby skomentować. Nie zawsze wychodzi. Czasem trzeba pogrzebać w sieci albo w makulaturze żeby coś sensownego napisać. Nie zawsze jest na to czas. 

A teraz wciąż uśmiecham sie na myśl o tym "wariatkowie". Tiaaa ... panie Parasolu, będzie mokra robota, ale i trochę zabawy.  

zaloguj się by móc komentować

Godny-Ojciec @Draniu 10 maja 2018 14:15
10 maja 2018 15:25

A słyszałeś że podobno ma powstać pomnik Kostka-Biernackiego? :) W miejsce tego w Jersey

zaloguj się by móc komentować


Godny-Ojciec @krzysztof-osiejuk 10 maja 2018 14:32
10 maja 2018 15:34

Krzysztofie nigdy Cię nie blokowałem więc i odblokować nie jestem w stanie. Może to jakiś wirus? Napisz do parasola. Nikogo nigdy nie blokowałem. Nawet "Krzysia Konia", który czasem też miewał napady twórcze w moich komentarzach. Olewałem to bo mi się nawet nie chciało wykasowywać tego śmiecia. W pale mi się jednak nie mieści że to alter ego A-tem'a i ślepej mańki. Z drugiej strony... jakie to ma znaczenie?

Może Ci trochę ulży kiedy w końcu mnie odblokujesz?

zaloguj się by móc komentować

Godny-Ojciec @Magazynier 10 maja 2018 15:02
10 maja 2018 15:36

Jak ci się punkt siedzenia zmieni na Berezę to i punk widzenia się zmieni

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-osiejuk @Godny-Ojciec 10 maja 2018 15:34
10 maja 2018 16:13

Nie odblokuję Cię. Postanawiam cierpieć.

zaloguj się by móc komentować

Godny-Ojciec @krzysztof-osiejuk 10 maja 2018 16:13
10 maja 2018 20:09

Twój wybór... a przeprosiny i tak przyjmuję :)

zaloguj się by móc komentować

marek-natusiewicz @redpill 10 maja 2018 13:12
11 maja 2018 06:15

Przypominam jedynie, że to ja byłem "detonatorem" tych "ogonków"! I co to sie mnie wówczas oberwało...

zaloguj się by móc komentować

marek-natusiewicz @valser 10 maja 2018 13:53
11 maja 2018 06:16

Może warto byłoby w związku z tym przeprosić?

zaloguj się by móc komentować

marek-natusiewicz @Magazynier 10 maja 2018 15:02
11 maja 2018 06:18

Proponuję jeszcze wprowadzic kategorie "wariatkowa". Słowem utowrzyć ligę i Premiere Ligue... no i Extra ligę! Zobaczymy kto wygra w tej klasyfikacji.

zaloguj się by móc komentować

marek-natusiewicz @krzysztof-osiejuk 10 maja 2018 16:13
11 maja 2018 06:19

Przypominam, że cierpienie uszlachetnia!

zaloguj się by móc komentować

Aquilamagna @marek-natusiewicz 11 maja 2018 06:19
11 maja 2018 09:00

Jest wspomnienie, że umierający Tischner szepnął na ucho Gowinowi: "Nie uszlachetnia..."

Może więc niektórych.

zaloguj się by móc komentować

marek-natusiewicz @Aquilamagna 11 maja 2018 09:00
11 maja 2018 09:58

Zawsze dopowiadam: "szlachetnych"! Reszta uważa je za krzywdę...

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @marek-natusiewicz 11 maja 2018 09:58
11 maja 2018 12:01

Nie wiedzieć czemu ludzie są przekonani, że mają prawo do szczęścia.

A kto zatem, ich zadniem, ma prawo do nieszczęścia?

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @marek-natusiewicz 11 maja 2018 09:58
11 maja 2018 12:06

Nie wiedzieć czemu, praktycznie wszzyscy ludzie uważają, że mają prawo do szczęścia.

A kto zatem, ich zadniem, ma prawo do nieszczęścia?

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @gabriel-maciejewski 10 maja 2018 09:12
11 maja 2018 15:48

Szanowny Panie

Ze sporym zdumieniem stwierdzam, że prezentujesz Pan siebie, jako tępego komunistycznego politruka, dla którego kto ma odmienne zdanie od pańskiego, najlepiej oskarżyć o rozsiewanie impeialistycznej stonki ziemniaczanej na polskie patriotyczne, socjalistyczne pola. 

Nic Pan nie załapał z mojej prośby i oceny Pana Osiejuka. Nadal czytelnik nic nie wie czy ja to a-tem , czy ślepa mańka w jednej osobie, czy też oddzielne byty. Zwracam Panu uwagę, że sięgnął Pan po metody typowe dla komunistów, którzy to stadnie odsyłali syjonistów do Syjamu. Tak odczytuję pański atak personalny na moją prośbę.

Ponownie też zwracam Panu uwagę, że ja się nie pchałam nigdy na blog Osiejuka, to on zaczął wypisywać swoje dyrdymały na moim blogu, czyli trollować. 

Jednak najbardziej skandaliczna jest pańska odpowiedź na moją prośbę, którą to skierowałam do Admina. 

Pańską przewagą jest to, że jest to panski prywatny portal, a ja korzystam z pańskiej uprzejmości, by prezentować swoje poglądy, z którego to Pan może wywalać kogo Pan sobie tylko zapragnie z byle jakiego powodu. W moim przypadku, z powodu krytyki Pana Osiejuka. 

Pozdrawiam jako ślepa mańka

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @slepamanka 11 maja 2018 15:48
11 maja 2018 16:08

ale cóż  poradzić, skoro Twoje komentarze wyglądają  jak klony  A - tema.

zaloguj się by móc komentować

gorylisko @gabriel-maciejewski
11 maja 2018 22:38

hmmmm ponieważ jako człekokształtny, zbliżony yntelektualnie do człowieka jestem zarejestrowanym blogerem... nie znam nikogo, jedynie samego stwórcę niniejszego blogu poznałem co nieco internetowo oraz Godnego Ojca którego też poznałem via internet... co więcej jestem mało towarzyski, choć rozrywkowy... to by było na tyle...

a propos salonu24 nie zabawiłem tam długo, wykopano mnie szybko bez zbędnych wyjaśnień to by było na tyle

co do opinii Gospodarza, zgadzam się z tym, że to jego Ogród i ma prawo uznawać arbitralnie co jest chwastem i stosować metodologię zwlaczania w/w chwastów

a teraz poszukam jakiegoś banana na przegryzkę...

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @stanislaw-orda 11 maja 2018 16:08
13 maja 2018 03:01

Jeśli Pan chce koniecznie widzieć w mrówce słonia, to i tak się Pan dopatrzy słonia. Nic na to nie moge poradzić.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować