-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Nowe książki w sklepie

Tak się złożyło, że trochę zabuksowałem i mało piszę, a do tego redakcja także zabuksowała i wszystko stoi w oczekiwaniu na dodruk pewnej książki. Muszę dynamizować sprzedaż krótkimi seriami z rynku. Czasem tak będzie, bo nie jestem niestety coraz młodszy. No, ale książki ciekawe, niestety jest ich mało. 

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/piesn-o-zamordowanym-zydowskim-narodzie/

 

https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/pitaval-lodzki/tagi: nowe książki 

gabriel-maciejewski
13 maja 2019 14:52
2     753    7 zaloguj sie by polubić
komentarze:
cbrengland @gabriel-maciejewski
13 maja 2019 19:49

Dopadło mnie w sobotę, gdy zobaczyłem te wiernopoddancze "przemówienia" do Tomasza Sekielskiego polskiego prymasa i przewodniczącego polskiego episkopatu, najwyższych zwierzchnikow polskiego Kościoła. Zaniemowilem, dając głos Chrystusowi, poprzez naszego Świętego Papieża Jana Pawla II i modlitwie do naszego Boga przez Chrystusa i Ducha Świętego. Teraz dopiero można właśnie rozmawiać, tak, jak napisałeś.

Mam jedną nadzieję. Że tak szybka reakcja Polskiego Kościoła, która musiała być pewno wcześniej już przygotowana, to było takie mocne uderzenie, a teraz zacznie się grillowanie tych wszystkich szatanów przez Kościół. Na jakiekolwiek "ale" tamtej strony, Kościoł bedzie odpowiadał, przecież przeprosilismy wszystkie ofiary księży i to w dniu premiery tego filmu. Ma ktoś jakieś pytania na sali? Bo Kościoł istnieje i istniał będzie.

Gdy będzie inaczej, czyli "letnio reaktywnie", spełnią sie zapowiedzi partnera swojego partnera w łóżku, pana Biedronia, ze za 5 lat jego partner będzie jego żoną, och pardon, jego mężem.

No nie wiem. Polska to jednak nie Irlandia zdaje się. Ale mogę sie juz mylić.

zaloguj się by móc komentować

cbrengland @gabriel-maciejewski
13 maja 2019 19:50

Sorry to nie to miejsce bylo na komentarz

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować