Nowa pogadanka o żydach i resztki nakładów znalezione w magazynie

BezNicka @gabriel-maciejewski
28 lipca 2019 16:23

Dzień dobry. Postanowiłem skończyć ze swoim bezkarnym czytaniem ,,na krzywy ryj,, , i zarejestrować się. Nie by móc mówić, a uczyć się. Bezkarnie czytam od przynajmniej kilkunastu. Czas spłacić dług.

valser @gabriel-maciejewski
28 lipca 2019 18:54

Zydzi zostali z rynku wyeliminowani, ale nie tylko oni. Drugi segment rynku - producenci taniej zywnosci - szlachta, ziemianstwo, magnateria rowniez. Cele rewolucji na polskich ziemiach zostaly osiagniete  w 1945 roku. Zalatwili to do spolki Niemcy z rosyjskimi i zydowskimi bolszewikami.

gabriel-maciejewski @valser 28 lipca 2019 18:54
28 lipca 2019 20:38

Nikt nie rozumie, że żydowscy bolszewicy nie byli siłą samodzielną, ale narzędziem

valser @gabriel-maciejewski 28 lipca 2019 20:38
28 lipca 2019 21:19

Oni dalej sa, maja sie dobrze i sa nadal do wynajecia. Tylko, ze oni nie bardzo juz maja kogo likwidowac. Jedna "klasa posiadajaca" zostala wycieta w pien i podmieniona na inna organizacje, ktora juz ich za bardzo nie potrzebuje. Podobnie z Zydami, ktorzy finansowo to obslugiwali. Patrzac na Polske i porownujac to co jest na zachodzie, to mimo, ze wiele rzeczy jeszcze nie dziala jak nalezy, to w wielu miejscach widac zmiany na dobre.

Tak jak powiedziales, jesli jest organizacja, ktora kontroluje rynki na duzych obszarach, to zawsze znajda sie wrogowie. Z Polska jest jak ze zbozowym polem. Przyrasta w ochach i ktos sie moze szykowac na zniwa, jak gospodarz jest niekumaty, zapije, albo nie bedzie mial cepa pod reka. I wtedy towarzysze beda potrzebni, zeby poinformowac i uzasadnic, ze ten polsko-katolicki faszyzm-nacjonalizm-kaczyzm i antysemityzm jest do wytepienia, ale wczesniej, zeby nikt nie widzial - do obrabowania.

bendix @valser 28 lipca 2019 21:19
29 lipca 2019 06:39

Kamilek się spruł. Jak mnPrie to cieszy chociaż sądy go uniewinnią.

Przynajmniej łajza przespał się na deskach.

bendix @valser 28 lipca 2019 21:19
29 lipca 2019 06:41

A taki był ładny, hamerykański, portal silesia zakładał.

Pozdrawiam :-)

valser @bendix 29 lipca 2019 06:41
29 lipca 2019 07:25

To biedny wykolejony czlowiek z nalogami. Pare lat temu zostawila go zona bo zlapala go na lewiznie. Jego zycie to ruina. Z nim bedzie tylko gorzej. On sie zapluje, ze go kaczystowski rezim zniszczyl zawodowo i prywatnie. Ja dla niego tez nie mam litosci. Co najwyzej moja ulubiona piosenke.

gabriel-maciejewski @valser 28 lipca 2019 21:19
29 lipca 2019 07:31

Tgo się właśnie obawiam. Wandea byla jednym z najbogatszych i najlepiej rozwiniętych departamentów we Francji. Zastanawiam sie, czy im ktoś tej kontrrewolucji nie podsunął w pakiecie

valser @gabriel-maciejewski 29 lipca 2019 07:31
29 lipca 2019 07:43

Ja sobie mysle, ze ktos im podsunal gen. Bonchampsa, ktory darowal zycie kilku tysiacom bandytow, ktorzy pozniej bez litosci wymordowali jego ludzi. Francja generalnie biedna nie byla, przedrewolucyjna kleske glodu sztucznie wytworzylo dwoch kumpli Zydow, powiazanych bankierskimi interesami - Jacquesa Neckera, krolewskiego ministra finansow Francji  i szefa Bank of England - Pierre Thellussona. Obydwaj panowie dorobili sie na spekulacjach cenowych zbozem i pochodzili z Genewy.

Za oceanem, w Ameryce trwala wojna Anglii z Francja. Efekt jest taki, ze dzis francuskojezyczne czesci Kanady sa pod zwierzchnictwem Brytyjskej Korony.

gabriel-maciejewski @valser 29 lipca 2019 07:43
29 lipca 2019 07:51

Muszę dokładniej przstudiować tę książkę o Wandei

valser @gabriel-maciejewski 29 lipca 2019 07:51
29 lipca 2019 08:24

Narracja jest o pieknym katolickim milosierdziu. General dostal kule i dogorywal. Wzietych do niewoli piec tysiecy bandytow polecil puscic wolno, bo nie chcial obciazac swojej duszy smiercia "niewinnych ludzi" - jencow. Ci uwolnieni byli potem "sila zmuszeni" przez swoich rewolucyjnych dowodcow do masakry wandejczykow cywili. Efekt jest taki - general mial milosierdzie dla bandytow i zadnego milosierdzia dla wlasnych ludzi.

Jak general pokazuje takie poklady "milosierdzia" to prezentuje tchorzostwo, slabosc, glupote, albo zdrade.

Jarema Wisniowiecki nie mial w kazdym razie takich "chrzescijanskich" dylematow.

tadman @gabriel-maciejewski
29 lipca 2019 09:01

W Rzymie włoska policja ujęła dwóch narkotyzujących się szczyli z USA za zadźganie nożem włoskiego karabiniera. Nie wiem kto i po co opublikował zdjęcie jednego za szczyli po zatrzymaniu i nastąpiło wielkie oburzenie z powodu "złego traktowania" go, co sprowadzało się do związanych rąk z tyłu i opaski na oczach.

Zawsze są jakieś Hartmany, które maja w dupie prawdziwe ofiary, więc "tylko" pijany Kamil D. tym bardziej może liczyć na przychylność postępactwa.

valser @gabriel-maciejewski 29 lipca 2019 07:31
29 lipca 2019 09:34

Wandee to region, kraina i nazwa geograficzna. Tej nazwy sie juz dzis oficjalnie nie uzywa. Rewolucja wprowadzila "departamenty" jako administracyjny podzial republiki i nadala im numery.

Taki rewolucyjny wynalazek. Latwiej przeciez zapamietac i zidentyfikowac "departament XVII  niz Burgundie czy Szampanie. Czyz nie?