Nie będzie konferencji

Szanowni Państwo, właśnie otrzymałem informację, że bez względu na to, czy Kazimierz Dolny znajdzie się w strefie czerwonej czy żółtej nasza konferencja nie może się odbyć w terminie 14 listopada tego roku. Postanowiłem przenieść ją, wraz ze wszystkimi rezerwacjami, na przełom lutego i marca. O dokładnej  dacie poinformuję wkrótce. Jeśli ktoś zrezygnuje z udziału, zwrócę mu pieniądze. Wykładowców poinformuję o odwołaniu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Gabriel Maciejewski - coryllus

tagi: konferencja w kazimierzu dolnym

21 października 2020 15:13

bolek @gabriel-maciejewski
21 października 2020 16:09

Szkoda :(

Ale, co się odwlecze... :D

maria-ciszewska @gabriel-maciejewski
21 października 2020 17:49

Obyśmy dożyli.

cbrengland @gabriel-maciejewski
21 października 2020 19:06

Wiesz, ja przestałem cokolwiek planować. Obecne zatrzymanie świata trwało do lata. Przewiduję taką powtórke w przyszlym roku, co najmniej.

A tak na poważnie, bo czasem żartujemy jednak ☺

Coś się kończy, naprawdę. Tylko do końca nie wiem jeszcze, co. Domyślam się tylko. Będę o tym pisał, może. Mam jednak lepszy pogląd na sprawy stąd.

A przede wszystkim, skończyło się ocenianie tego, co się dzieje, kategoriami dotychczasowymi. Nie. Tak już nie można. Następuje zmiana świata od podstaw. Coś, na kształt upadku Cesarstwa Rzymskiego.

I nie żartuję bynajmniej, naprawdę. Zobaczysz co się zacznie dziać, jak wygra Biden w USA. Koniec.

tomasz-kurowski @cbrengland 21 października 2020 19:06
21 października 2020 21:52

Coś się kończy, naprawdę.

Ja słyszałem, na razie w charakterze żartu, że do wszystkiego się można przyzwyczaić i tak jak dziś młodzi ludzie już nie znają swobody podróży lotniczych sprzed obostrzeń wprowadzonych po nowojorskich atakach z 2001 roku, a długie i rygorystyczne kontrole bezpieczeństwa na lotniskach to dla nich po prostu norma, tak nasze dzieci po prostu nie będą znały świata, w którym ludzie wychodzili bez masek, zbierali się w większych grupach, lub - o zgrozo - podawali sobie ręce. Na uczelni zaś żartuje się, że tyleśmy się namęczyli nad przygotowywaniem nauczania zdalnego, szkoleniami, zakupem i konfiguracją sprzętu, reorganizacją planu zajęć, że aż żal, żeby się w przyszłym roku zmarnowało.

Wielka szkoda tegorocznej konferencji, ale wciąż planuję dotrzeć jak już się odbędzie.

MarekBielany @gabriel-maciejewski
21 października 2020 22:48

Kawy napiję się jutro.

Adama @gabriel-maciejewski
22 października 2020 11:30

Może jakiś substytut? Na przykład otwarta konferencja na youtube, ale możliwość zadawania pytań tylko dla tych którzy sie zgłosili się na konferencję do Kazimierza. Nakręciło by to oglądalność PGR-ogu.

Matka-Scypiona @gabriel-maciejewski
22 października 2020 14:10

Luty, marzec to niebezpieczne terminy. Lockdown może trwać albo będą mówić, że idzie 3 fala. Mam dziwne przeczucie, że to wszystko związane jest ze Swiętami. Na pewno fale się skończą ok maja i czerwca, kiedy zaczną się egzaminy.