-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Gabriel Maciejewski: Wybory - między wagą a golonką

Michał taki tytuł wymyślił, w zasadzie nie wiem dlaczego

 

https://prawygornyrog.pl/tv/2019/07/gabriel-maciejewski-wybory-miedzy-waga-a-golonka/tagi: propaganda  filmy  wybory  partie 

gabriel-maciejewski
21 lipca 2019 14:40
13     1807    8 zaloguj sie by polubić
komentarze:
gabriel-maciejewski @gabriel-maciejewski
21 lipca 2019 14:47

Może, ktoś mi coś wyjaśni. Od kilku dni, żeby wysłać wiadomość z własnej skrzynki muszę przkonywać system, że nie jestem robotem, a do tego jeszcze rozpoznawać różne rzeczy na zdjęciach. Czy to znaczy, że ktoś mi wchodzi do poczty i tam grzebie?

zaloguj się by móc komentować

valser @gabriel-maciejewski
21 lipca 2019 15:01

Vega to czlowiek brudnopis.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @valser 21 lipca 2019 15:01
21 lipca 2019 15:04

Mózg też ma na brudno zapisany

zaloguj się by móc komentować

Kuldahrus @gabriel-maciejewski 21 lipca 2019 14:47
21 lipca 2019 15:37

Czasami Google przy logowaniu o to prosi jak ma wątpliwości, ale tylko raz powinno prosić, a przy następnych logowaniach już nie. Wydaje mi się, że to się może dziać wtedy jak dostawca internetu zmienia IP, albo jakiś numer bramki na serwerze, czy jak to tam zwą, ale nie jestem pewny.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Kuldahrus 21 lipca 2019 15:37
21 lipca 2019 16:37

albo jak długo nie korzystało się z jakiegoś adresu dla swojej skrzynki e-mail . Ja np. mam cztery adresy, z krórych w praktyce uzywam dwóch. Czasem zaglądam do tych z rzadka używanych i wówczas coś podobnego system wymaga do identyfikacji.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @stanislaw-orda 21 lipca 2019 16:37
21 lipca 2019 17:22

Cały czas korzystam z tego adresu, dzień w dzień. Nie o to chodzi

zaloguj się by móc komentować

Kuldahrus @gabriel-maciejewski 21 lipca 2019 17:22
21 lipca 2019 17:45

Na stronie google jeszcze taką podpowiedź dają:

Support google

zaloguj się by móc komentować

kalixt @gabriel-maciejewski
21 lipca 2019 19:31

Pamiętam, jak przy okazji premiery filmu ''Kler'' pewien znajomy, człowiek niezbyt przychylny Kościołowi, z rodziny tzw. pracowników naukowych, co to kariery robili jeszcze na pisaniu dysertacji o przodującej roli ZSRR w czymś tam czymś tam, przepowiadał mi, jaką to ten film będzie rewolucją, jak ludzi wymiecie z kościoła, jak to zupełnie odmieni ''tenkraj'' i otworzy oczy niedowiarkom. Ktoś dziś jeszcze pamięta film ''Kler''? Ci ludzie nie rozumieją, że weszło w dorosłe życie nowe pokolenie, które nie kupuje ich przekazu, ani w jego formie, ani w jego treści. Wszystkie te Vegi i Smarzowskie, o geriatrii typu Janda czy Grabowski litościwie nie wspominając, żyją przeszłością, są jak Gomułka, który w latach 70., gdy ludzie fascynowali się Fiatem 126P i wczasami w Bułgarii, nie rozumiał zapewne, dlaczego nie da się ich już zastraszyć parszywym karłem reakcji i stonką zrzucaną przez amerykańskie bombowce. Ja nie wiem, co się będzie działo na jesieni, gdy film Vegi się pojawi, Wiem, co się będzie działo zimą - nikt już nie będzie o nim pamiętał.

zaloguj się by móc komentować

Paris @gabriel-maciejewski
21 lipca 2019 20:11

Dziekuje, Panie Gabrielu...

... za te bardzo cenna pogadanke, ze zechcial sie Pan odniesc do tej  blazenady, odgrywanej na "polskiej scenie politycznej"... tak czy owak to bylo potrzebne.  Co do mnie - to czekam na Pana kolejny profesjonalny felieton, przy okazji  nt. "filmu" tej Vegowej nedzy, bo ja sie nie wybieram do kina i ani mi sie sni dorabiac te vegowa nedze, a wyjatkowo radabym poczytac ciekawa recenzje o "grze" tych z koziej d**y  aktorUF... bo choc mam duze obiekcje do pana Macierewicza - to jednak "watek homoseksualny" z Misiewiczem uwazam za  TRAGICZNE  nieporozumienie - delikatnie piszac...

... no i podobnie jak Pan robie swoje na miare swoich mozliwosci, pilnuje swojego, staram sie interesowac wszystkim, co mnie dotyczy... trwam w Panu Bogu... przy Coryllus'ie,  SN,  PGR i tyle.  

zaloguj się by móc komentować

valser @gabriel-maciejewski 21 lipca 2019 15:04
22 lipca 2019 07:56

On wyglada na wiejskiego glupka wystylizowanego na diabla. Na miechowickiej dzielni by do Zabki nie doszedl i bo by zebral takie klapsy za wyglad, ze ten wytatulowany na brzuchu konik Garbusek by mu zawrocil w druga strone.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @gabriel-maciejewski 21 lipca 2019 14:47
22 lipca 2019 11:23

poczty mailowe są monitorowane a jak trzeba to zasoby się likwiduje/przejmuje; na wp.pl zlikwidowano mi jeden cały folder [dotyczył korespondencji operacyjnej z ....] i jak to ładnie chłopiec z wp.pl powiedział-  nie będzie zwrotu zawartości [kopie mam na innych nośnikach (część była juz drukowana) ale rzeczywistość jest arcytwarda]

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @gabriel-maciejewski
23 lipca 2019 07:28

Jesli jest juz Biala Roza, Korona, i harcownik zza wielkiej wody w osobie Mariusza Kolonko, to mysle ze jeszcze niejeden zdrowy ubaw nas czeka.

Brakuje mi jeszcze tej formacji, o ktorej juz proroczo napomknalem w jednym z moich komentarzy, a mianowicie partii Republikanie.pl. Jesli powstanie taka partia to jestem przekonany, ze jej logo to bedzie taka kombinacja wizerunku Ronalda Reagana z dwoma skrzyzowanymi strzelbami i moze jeszcze dorzucona wiazka skor bobrowych pod spodem albo czapka trapera z tym charakterystycznym lisim ogonem.

Mogliby oni wejsc w koalicje z wyraznie skrecajacym (i to z piskiem opon) w prawo, przywodca polskich chlopow - Wladyslawem Kosiniakiem-Kamyszem, ktory juz w swoim czasie wyznal, ze czuje sie Jak Wincenty Witos. Wiec chyba na prawo od niego juz tylko sciana. Moglaby wtedy powstac koalicja chlopsko-republikanska: Kosiniak z kolegami zywi, a republikanie bronia.

Pieknych rzeczy mozemy sie wkrotce napatrzec, a analitykow czeka goraca i pracowita jesien.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @Szczodrocha33 23 lipca 2019 07:28
23 lipca 2019 08:35

a czerwoni do rachowania; wynik zawsze mniej niz zero

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować