-

gabriel-maciejewski : autor książek, właściciel strony

Czy Bogusław Bagsik zostanie królem Judeopolonii

Wygląda na to, że tak. Niby dlaczego bowiem wyciągano by teraz tę figurę z szafy i pokazywano na bilbordach w metrze. Przecież nie po to, żeby Bagsik sobie zarobił parę złotych, bo on umie zarobić i bez telewizji. To jest człowiek, którego się promuje, po to, żeby zajął ważne miejsce w polityce. Możemy nawet ryzykować i obstawiać jaki będzie brief dołączony do Bagsika, kiedy przyjdzie czas nowych wyborów. Oto niesłusznie oskarżony pragmatyk biznesu, finansista całą gębą, który nie mógł rozwinąć skrzydeł w postubeckiej Polsce. Musiał uciekać, a wcześniej pomógł wielu ludziom za pomocą swoich sprytnych bankowych figli. Nie można było tego ujawnić wcześniej albowiem sprawa rozgrywała się na kilku poziomach i wmontowane były w nią służby wielu państw. No, ale po latach już można mówić jak to było naprawdę i trzeba wreszcie oddać Bagsikowi i Gąsiorowskiemu sprawiedliwość. Ja pamiętam moment, kiedy Bogusław Bagsik powrócił z Izraela i zgodził się, tak właśnie, zgodził się, odsiedzieć ten wyrok, co to mu go zasądzili. Potem zaś został jakimś dyrektorem w fabryce kożuchów w Kurowie, a w gazetach pisali, że dojeżdża codziennie do pracy z Warszawy. Podobne rzeczy opowiadali kiedyś o Zwiefce, że ze swojego Swarzędza musi dojeżdżać na Woronicza, żeby nam przeczytać wiadomości. I w jednym i w drugim przypadku mocno mnie to dziwiło. No, ale pewnie nie powinno. Pan Bagsik ożenił się potem z jedną z dziennikarek telewizyjnych, taką czarną, nie pamiętam jej nazwiska, i słuch o nim zaginął. No, ale teraz powraca i jak mniemam nie dzieje się to bez ważkich jakichś przyczyn.

Wróćmy jednak do tego briefu. Bagsik będzie lansowany jako przeciwwaga dla oferty patriotyczno-narodowej. Nie dość, że radzi sobie z dużymi pieniędzmi, to jeszcze ma żydowskie korzenie i brał udział w poważnej operacji międzynarodowej. Zamiast ułanów malowanych, którzy po trzech latach jubileuszowych obchodów znudzą się zapewne wszystkim, będziemy mieli nową odsłonę patriotyzmu – pragmatyczną i nowoczesną. Ja się tylko modlę, żeby ktoś nie wpadł na pomysł i nie wylansował nam Gawronika na bohatera narodowego, bo z tego możemy się już nie podnieść. Po Bagsiku jeszcze się jakoś pozbieramy. Kłopot będzie w tym jedynie, że żadna poważna organizacja nie będzie się takiej opcji przeciwstawiać. Nie będzie, bo to zawsze strach zadzierać z Żydami, którzy mają tu coś do załatwienia. Tak więc Bogusław Bagsik będzie trwałym elementem polskiej sceny politycznej, obok sierżanta Danielsa i paru jeszcze innych osób. I to oni właśnie będą wyrazicielami polskiego interesu narodowego. Podadzą go nam zaś do wierzenia w takiej formie, że wszystkim najszlachetniejszym patriotom zaprze to dech w piersiach, tak będzie wzniosłe i szlachetne. No i dobrze rokujące na przyszłość, co chyba jest jasne. Bo przecież chodzi o naszą przyszłość, której nie można powierzyć byle komu. Musi ona spoczywać w rękach ludzi doświadczonych i pewnych, którzy potrafią poradzić sobie w najtrudniejszych okolicznościach. Obawiam się, i to jest scenariusz czarny, że pojawienie się Bagsika, wiąże się ze złym stanem zdrowia prezesa i oznacza poważne przemeblowanie na scenie politycznej. Naprawdę poważne. Myślę wręcz, że wszystkie zwariowane histeryczki, które do tej pory wrzeszczały na miesięcznicach – Jarosław, Polskę zbaw, powinny już zacząć ćwiczyć nowy okrzyk – Bogusław, Polskę zbaw! Wiele się nie zmieni, imię raptem, a treść pozostanie ta sama i okoliczności też. Pan Bogusław nie jest co prawda postacią tak tragiczną i ciężko doświadczoną jak prezes, ale swoje też przecież przeszedł. Dla młodszych, mniej idealistycznie nastawionych, ale też doświadczonych wyborców będzie jak znalazł.

Z tym królem Judeopolonii to może trochę przesadziłem, ale wystawienie Bogusława Bagsika w wyborach prezydenckich uważam za całkiem realne. Na pewno będzie miał większą szansę niż Grzegorz Braun i Marian Kowalski. A zaplecze zmontuje sobie takie, że nikt mu nie będzie mógł podskoczyć. Może zresztą nie zaczną od wyborów prezydenckich, ale parlamentarnych i Bagsik oraz Gąsiorowski wejdą do sejmu z ramienia nowej jakiejś partii, albo wprost z PiS. To by było najlepsze moim zdaniem. Może z początku pewne osoby przeżyłby szok, ale potem by im przeszło. No, a scena kiedy to Bogusław Bagsik wchodzi na mównicę sejmową, była by po prostu wspaniała. Kto z tych peowskich oszustów mógłby mu cokolwiek powiedzieć? Czym go zaskoczyć, albo jak podejść? Te śmierdziele od Amber Gold i innych włamów na rympał pochowałyby się pod ławkami, z obawy, że wzrok straszliwego Bogusława padnie na ich nędzne oblicza, a potem zobaczą ten uśmiech. Uśmiech, który powie im wszystko. A niechby jeszcze telewizja zrobiła najazd na uśmiechającego się Bagsika, jak lustruje ławy opozycji, to by dopiero było. Cycki Dody nie przebiłyby takiego hitu. To wszystko przed nami dopiero i ja jestem pewien, że do takich horrendów dojdzie. Nie wiem tylko jak my sobie tu z tym poradzimy, bo wybór będzie już tylko pomiędzy Tuskiem a Bagsikiem, czyli – przenosząc sprawy na grunt filmowy – pomiędzy Zbójem Madejem a Arsenem Lupin. Wszyscy zaś, którzy mają inne wizje, koncepcje oraz sny, będą musieli chyba przejść w stan hibernacji i pozostać w nim przez dwie przynajmniej kadencje. I to będą te właśnie kadencje, o których śniły pokolenia Polaków, o których ostatnio w radio mówili żołnierze wyklęci uhonorowani w Londynie przez środowiska polonijne, kadencje, kiedy w Polsce naprawdę rządzą Polacy i czynią wszystko, by innym Polakom żyło się lepiej i dostatniej.

Przepraszam, że szydzę tak strasznie, ale nie jestem w stanie od tygodnia usunąć ze swojej pamięci tego co zobaczył w warszawskim metrze, intuicja zaś, która rzadko mnie zawodzi, podpowiada mi, że to się dzieje naprawdę, a plany są takie właśnie jak opisałem.

Myślę jednak, że projekt ten ma szansę się wywrócić. Nie ze względu na różne przykre demaskacje dotyczące osoby pana Bagsika, które z pewnością są już przygotowywane, ale ze względu na płaskość i płyciznę emitowanych przez obydwu panów komunikatów przedwyborczych. To znaczy sądzę, że o ile pan Bagsik jeszcze jakoś sobie poradzi, to z panem Gąsiorowskim będzie gorzej. Kiedy pozwolą mu mówić, o samym tylko swoim charme i urodą połączoną z elokwencją i erudycją, rozwali wszystko i zdewastuje najgrubsze pokłady zaufania społecznego mozolnie preparowane wcześniej przez zespoły agencji PR. Bądźmy więc dobrej myśli.

 

Michał przygotował nowe nagranie, reklamę filmu Grzegorza Brauna o Lutrze

 

https://www.youtube.com/watch?v=69RcKACAUZI

 

Na koniec umieszczam tu nagranie promujące książkę Hani, nominowaną do Nagrody Literackiej Miasta Stołecznego Warszawy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PBIz5asguCA

 

Zaczynamy sprzedaż nowego, specjalnego numeru Szkoły nawigatorów, poświęconego protestantyzmowi. Numer w całości złożył i przygotował do druku nasz kolega Rotmeister. Wykonał wielką pracę. Cześć mu i chwała. Dziś w sklepie znajdzie się także książka eski o architekturze drewnianej.

Michał zaś zmontował moją pierwszą pogadankę nagraną w jego sklepie. Niebawem będzie kolejna. A potem następne. Na ile czas pozwoli oczywiście.

Oto link https://www.youtube.com/watch?v=8xpy8i8nV6U

Przypominam, że na stronie www.basnjakniedzwiedz.pl trwa promocja książek i czasopism. Baśń czeska i amerykańska po 10 zł, Baśń III po 15, tak samo Łowcy księży oraz Straż przednia. Nawigatory także po 10, ale ubywa ich w zastraszającym tempie, więc trzeba się spieszyć. Budowa jachtów po 35, Berecci, Irlandzki majdan i Kroniki klasztoru w Zasławiu po 10. Sanctum regnum po 30 zł. Na tej samej stronie dostępny już jest nowy komiks Tomka Bereźnickiego zatytułowany „Kościuszko. Cena wolności”. W sprzedaży jest już także książka „Czerwiec polski” zwana tu książką o pluskwach

Michał zmontował kolejne nagranie, które niniejszym prezentuję

https://www.youtube.com/watch?v=5cXv6kzVA9A

 tagi: judeopolonia  bagsik  gąsiorowski 

gabriel-maciejewski
6 marca 2018 09:15
57     2788    10 zaloguj sie by polubić
komentarze:
przemsa @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 09:26

> Bagsik będzie lansowany jako przeciwwaga dla oferty patriotyczno-narodowej.

Może wystąpi jako biznesmen wyklęty?

 

zaloguj się by móc komentować

przemsa @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 09:30

> ale wystawienie Bogusława Bagsika w wyborach prezydenckich uważam
> za całkiem realne. Na pewno będzie miał większą szansę niż Grzegorz Braun
> i Marian Kowalski.

Akurat od nich mniejsze szanse ma chyba tylko tylko Paweł Jan Tanajno.

 

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 09:44

a tak w zasadzie, co to za różnica, który z nich?

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 10:20

http://www.histurion.pl/historia/starozytnosc/rzym/idy_marcowe.html

.

Wiesz, oczywiście testuje się różne warianty. 

Juliusz Cezar też testował koronę. 

No....Po próbie sondażoweJ z koroną,  wycofał się z pomysłu. 

.

Nawiasem mówiąc. ..mamy marzec. ..Idy Marcowe. ..święto Marsa. I rocznica zabójstwa Cezara.

.

 

zaloguj się by móc komentować

tadman @stanislaw-orda 6 marca 2018 09:44
6 marca 2018 10:25

Tu bym polemizował. Bardziej reprezentacyjny jest Gąsiorowski, więc on na prezydenta. Nie wiem wprawdzie jak wygląda jego połowica/partnerka, ale to można szybko zmienić, choć publika spokojnie przyjęła jako PD osobę o praktycznie nieznanej przed wyborami proweniencji. Na premiera to oczywiście Bagsik, jako osoba doświadczona w działaniu i mająca za sobą ścisłe związki z wymiarem sprawiedliwości, więc trudno będzie go zaskoczyć. Powielam sugestię chlora z Księgarni.

Z drugiej strony pamiętam opowiadanie kolegi, który w okresie pierwszego startu JKM na prezydenta był na wiejskim weselu (tu nadmienię, że kolega w tamtym okresie był jego zdecydowanym fanem). Tam wdał się w polityczną dyskusję z wujem i w rozmowie przyznał się, że głosować będzie na JKM. Wujo był zdegustowany i stwierdził, że nikt zdrowo myślący nie będzie głosował na takiego wypłosza, bo jego zdaniem zaufanie może tylko wzbudzić ktoś, kto ma masę i tu dał przykład Kohla. Ta wersja nie zmienia niczego, bo wszystko zostanie w rodzinie. Jest jeszcze sporo czasu, więc Gosiorowski powinien wziąć się za siebie i utyć, a wtedy wymienność obu funkcji będzie zupełna.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 11:42

będzie jeszcze zabawniej  a efekty będą przerastały najśmielsze wyobrażenia i niedościgłe fantazje;- "co prawda przestępstwa nie popełnił ale winien wiedzieć, że to może być przestępstwo gdyby zaszły okoliczności..." i 6 m-cy w zawieszeniu na dwa lata w 1-szej instancji - sąd apelacyjny dzisiaj zaniemówił i nie był w stanie rozpatrzeć apelacji; co tam Bagsik... to dopiero rozgrzewka

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 12:50

Wyszedł z więzienia, został CEO zakładów futrzarskich w Knurowie i od razu dostał zamówienie od wojska na uszycie kurtek zimowych dla pilotów wojskowych. Lepszy niż Morawiecki.

zaloguj się by móc komentować

JSC @przemsa 6 marca 2018 09:26
6 marca 2018 12:55

Już takiego jednego mieliśmy, Romana Kluskę i gdzie on się podział?

zaloguj się by móc komentować

JSC @przemsa 6 marca 2018 09:30
6 marca 2018 12:57

A wg. mnie znając skład PKW już teraz można ogłosić kto wygra wybory...

zaloguj się by móc komentować

JSC @stanislaw-orda 6 marca 2018 09:44
6 marca 2018 13:00

Najważniejsza różnica to zdolność honorowa o ile, któryś ją ma... Na tym stanowisku rzecz niespotykana

zaloguj się by móc komentować

JSC @Maryla-Sztajer 6 marca 2018 10:20
6 marca 2018 13:02

(...)Nawiasem mówiąc. ..mamy marzec. ..Idy Marcowe. ..święto Marsa. I rocznica zabójstwa Cezara.(...)

Czyżby sugestia dla BORu?

zaloguj się by móc komentować

JSC @tadman 6 marca 2018 10:25
6 marca 2018 13:04

(...)Nie wiem wprawdzie jak wygląda jego połowica/partnerka, ale to można szybko zmienić, choć publika spokojnie przyjęła jako PD osobę o praktycznie nieznanej przed wyborami proweniencji.(...)

Członkostwo w danej partii, tu w PISie, wystarczy za prowienencje.

zaloguj się by móc komentować

Draniu @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 13:17

Żydzi wszelkie warianty mają już przeczwiczone z Palestnczykami.. W Polsce żeby rządzili totalnie  i jawnie ,wystarczy ,że przywiozą ze sobą bombę atomową.. A to będzie bardzo łatwe, przy tak wysokim zaprzanstwie wśród "elit" służb oraz politycznych.. Do Polski sprowadzaja sie aktualnie osoby bardzo dobrze wyszkolone militarnie,wszak panstwo Izrael jest państwem frontowym. Dzis ewidentnie mają nas w kieszeni, zyrujac wszelkie pożyczki zaciąganie przez partię rządzące..  Kwestia czasu ,aby ten plan udało się zrealizować..

zaloguj się by móc komentować

JSC @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 13:21

(...)Wróćmy jednak do tego briefu. Bagsik będzie lansowany jako przeciwwaga dla oferty patriotyczno-narodowej.(...)

Ta oferta podkopuje się sama:
- Kaczyński nie okazał się politycznym Punisherem
- podejrzana nieporadność Komisji Smoleńskiej, której jeden z szefów chlubi się tylko i wyłącznie wykończeniem Caracali
- lepsza zmiana, czyli dymisja tzw. Ministrów Rydzyka z Macierewiczem na czele
- komisje śledcze ujawnił współudział PISu np. afera Amber Gold okazała się odpryskiem afey SKOKów (kosztuje ona już półtora Mołdawii: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Moldawia-biznesmen-skazany-na-18-lat-za-skok-stulecia-3681955.html)
- TKM jakiego świat nie widział
- nowa kampania antyfaszystowska PISu
- ostatnie zadymy na boiskach Śląska

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @JSC 6 marca 2018 13:02
6 marca 2018 13:28

A nie..;))) grilluja Gomułkę za antysemickie działania. ..

Ten marzec umowny tylko, bo przecież wtedy to trwało długo. Przed i po..

Tak mi się łączy. ..wszystko już było 

.

 

zaloguj się by móc komentować

JSC @Draniu 6 marca 2018 13:17
6 marca 2018 13:32

Szkoda, że z naszego wzbogaconego uranu nie zrobiliśmy choćby kilku bomb (6 wystarczy, aby Trump mógł tylko gadać)... tylko jak ostatni kretyni oddaliśmy go Rosji, za poklepanie pleców przez Trumpa.

zaloguj się by móc komentować

JSC @Maryla-Sztajer 6 marca 2018 13:28
6 marca 2018 13:36

Zapewne chodzi ci o pogłoski o śmiertelnej, zapewne onkologicznej, chorobie Jarosława Kaczyńskiego...

Z drugiej strony słyszałem, też że Trump i Kim mają problemy psychiczne.

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @JSC 6 marca 2018 13:36
6 marca 2018 13:41

Chodxi mi o zasadę funkcjonowania tego politycznego swiatks. Np sposób obchodów rocznicy Marca 68' w tym roku.

.

Jestem tutaj na pan/pani.  Jeśli łaska. 

.

 

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @Draniu 6 marca 2018 13:17
6 marca 2018 13:49

Skojarzenie...jedna bombka atomowa, i wrócimy znów do Lwowa.

Pan się Zbigwie naczytał:))) I S. Ordy....

.

 

zaloguj się by móc komentować

Draniu @JSC 6 marca 2018 13:32
6 marca 2018 13:56

Gdybyśmy byli suwerennym państwem już dawno taka bombę byśmy mieli..  A tak rządzący muszą ściemniać że niby się zbroimy i dbamy o bezpieczeństwo..  Pytanie zachodzi czyje bezpieczeństwo,bo jak narazie to sfery rządzące bardzie dbają o Żydów niż Polaków.. 

zaloguj się by móc komentować

JSC @Draniu 6 marca 2018 13:56
6 marca 2018 14:00

(...)A tak rządzący muszą ściemniać że niby się zbroimy i dbamy o bezpieczeństwo..(...)

No wiesz... tablice Mendeleyeva przy dokonaniach Macierewicza to wielki sukces (przynajmniej coś kupili).

zaloguj się by móc komentować

JSC @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 14:01

(...)A tak rządzący muszą ściemniać że niby się zbroimy i dbamy o bezpieczeństwo..(...)

No wiesz... tablice Mendeleyeva od poprzedników) przy dokonaniach Macierewicza to wielki sukces (przynajmniej coś kupili).

zaloguj się by móc komentować

DYNAQ @JSC 6 marca 2018 13:36
6 marca 2018 14:24

A ja z trzeciej strony słyszałem coś innego,ale nie powiem co bo nie chcę nikomu dupy bzdurami zawracać.

zaloguj się by móc komentować

JSC @DYNAQ 6 marca 2018 14:24
6 marca 2018 14:30

A ja chętnie się dowiem... może być na pw.

zaloguj się by móc komentować

onyx @JSC 6 marca 2018 14:30
6 marca 2018 14:43

Może napisz notatkę porównawczą o działaniach obu ministrów MON na zasadzie co zastali i co zostawili, zamiast robić tu Twittera. Przyjdzie Bagsik to będziesz miał na kogo głosować po złym PiSie, bez obaw.

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @Draniu 6 marca 2018 13:56
6 marca 2018 14:45

Zakładając ze pogloski o likwidacji projektu 'państwo Izrael' są prawdą : przecież przeprowadzą się tutaj ze swoimi zapasami broni.

I będziemy państwem poważnym, 

Tak?

.

 

zaloguj się by móc komentować

JSC @onyx 6 marca 2018 14:43
6 marca 2018 14:57

(...)Może napisz notatkę porównawczą o działaniach obu ministrów MON na zasadzie co zastali i co zostawili, zamiast robić tu Twittera.(...)

Sam notek pisać ale w ramach improwizacji Macierewicz miał prawie gotowy kontrakt na Caracale z offsetem, który dawał szansę na realne kompetencje w zakresie konstruowania śmigłowców, a kupił 2 Black Hawki "do końca tego roku".

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @JSC 6 marca 2018 13:00
6 marca 2018 15:17

Oczekujesz tego u kogoś, kto "robi w polityce"?

zaloguj się by móc komentować

qwerty @Draniu 6 marca 2018 13:17
6 marca 2018 15:17

Mnie w kieszeni nie mają

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @JSC 6 marca 2018 13:21
6 marca 2018 15:20

wygląda trochę tak, jakbys był współautorem scenariusza do tych zdarzeń.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Maryla-Sztajer 6 marca 2018 14:45
6 marca 2018 15:22

Zapewne.

Nie jest natomiast, póki co, przesądzone, czy szyld z napisem "Polska" pozostawią, czy też wymienią na mniej "antysemicki".

zaloguj się by móc komentować

JSC @stanislaw-orda 6 marca 2018 15:20
6 marca 2018 15:26

Pochlebiasz mi... ale jestem tylko postmontarzystą, czyli może bystry albo sprytnym, ale zwykłym komentatorem z zewnątrz.

zaloguj się by móc komentować

JSC @stanislaw-orda 6 marca 2018 15:17
6 marca 2018 15:28

Jeśli polityka to troska o dobro wspólne to ten przymiot jest niezbędny.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @JSC 6 marca 2018 15:28
6 marca 2018 15:42

tzn. jesli wierzyć w deklaracje polityków.

No, ale ja od dawna nie miewam podobnych urojeń.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @JSC 6 marca 2018 15:26
6 marca 2018 15:43

i z wyraźnie zaznaczoną  fobią antypisowską

zaloguj się by móc komentować

ewa-rembikowska @gabriel-maciejewski
6 marca 2018 15:44

Flagowy projekt Morawieckiego, czyli sprowadzony do Polski JP Morgan otrzymał dotację państową w wysokosci 20,2 mln zł i zobowiązał się w związku z tym do zatrudnienia koło  3 tysięcy osób.

To dopiero jest interes....

zaloguj się by móc komentować

JSC @stanislaw-orda 6 marca 2018 15:42
6 marca 2018 16:00

Ja też wiem to mrzonki, ale I want believe.

zaloguj się by móc komentować

DYNAQ @Maryla-Sztajer 6 marca 2018 14:45
6 marca 2018 16:39

W tym przypadku pojęcie  ''my'' jest trudne do zdefiniowania.

zaloguj się by móc komentować

onyx @JSC 6 marca 2018 14:57
6 marca 2018 17:02

Nie wiesz co miał a czego nie miał i co jeszcze było powiązane z tymi Caracalami. Może względy polityczne były ważniejsze? Poprzednicy przez 8 lat też nie ogarnęli to o co tu pianę bić?

zaloguj się by móc komentować

JSC @onyx 6 marca 2018 17:02
6 marca 2018 17:11

Ale zapowiedż 7 Black Hawków z czego 2 "do końca tego roku" padła już z pozycji Ministra, który przeprowadził tzw. audyt, więc nie ma tłumaczenia, że czegoś nie wiedziałem.

 

A co do okoliczności to wolę o nie pytać Wacława "To ja wykończyłem Caracale" Berczyńskiego...

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @JSC 6 marca 2018 17:11
6 marca 2018 17:19

A ile Caracali miałoby  być  "do końca roku"?

Twoja demagogia jest nazbyt czytelna. Niby podajesz "fakty", ale  twój komentarz do nich to już daleko idace nadinterpretacje.

Ale musisz wziąć pod uwagę, że  tutaj jednak nie jest Der Onet.

zaloguj się by móc komentować

JSC @stanislaw-orda 6 marca 2018 17:19
6 marca 2018 17:26

http://www.defence24.pl/black-hawki-leca-do-wojsk-specjalnych-macierewicz-pierwsze-dostawy-w-tym-roku
 

http://www.rp.pl/Rzad-PiS/170419425-Berczynski-To-ja-wykonczylem-caracale.html

zaloguj się by móc komentować

JSC @stanislaw-orda 6 marca 2018 17:19
6 marca 2018 17:26

http://www.defence24.pl/black-hawki-leca-do-wojsk-specjalnych-macierewicz-pierwsze-dostawy-w-tym-roku
 

http://www.rp.pl/Rzad-PiS/170419425-Berczynski-To-ja-wykonczylem-caracale.html

zaloguj się by móc komentować


Kuldahrus @JSC 6 marca 2018 17:26
6 marca 2018 19:41

Pan jest tu służbowo? Czy może jest Pan robotem?

zaloguj się by móc komentować

Draniu @Maryla-Sztajer 6 marca 2018 14:45
6 marca 2018 20:18

W tej kwestii wszystko jest możliwe i wielce prawdopodobne .. I będziemy poważni i silni , tylko już Polska będzie tylko z nazwy, tak jak jest aktualnie , z tą różnicą ,że dziś jesteśmy bardzo słabym państwem pod względem ekonomicznym.. A Żydzi docenia wartość naszego państwa..

zaloguj się by móc komentować

bolek @ewa-rembikowska 6 marca 2018 12:50
6 marca 2018 21:17

" został CEO zakładów futrzarskich w Knurowie "

Robił też w tzw boksie zawodowym.

zaloguj się by móc komentować

bolek @Kuldahrus 6 marca 2018 19:41
6 marca 2018 21:23

" Pan jest tu służbowo? Czy może jest Pan robotem? "

Tak mi "pachnie" tym Singeltonem czy jakoś tak, który udzielał się tutaj jakiś czas temu :/

zaloguj się by móc komentować


Kuldahrus @bolek 6 marca 2018 21:23
6 marca 2018 21:53

Już od pierwszych jego komentarzy "zapachniało" i myślę, że nie tylko ja poczułem, ale poczekałem, aż się troche "zaprezentuje".

 

Poza tym nagminnie dublują się mu komentarze, tak jakby do komentowania używał jakiegoś programu.

zaloguj się by móc komentować

JSC @Kuldahrus 6 marca 2018 21:53
6 marca 2018 22:08

Używam z klawiatury ekranowej... A powtórzenia biorą, głównie z tego, że coś się wkleiło albo czegoś zapomniałem napisać... Sherlocki.

zaloguj się by móc komentować

MarekBielany @ewa-rembikowska 6 marca 2018 12:50
6 marca 2018 23:04

Strasznie im zimno było na tych ognistych rurach. :)

Futra to nie tekstylia, ale od ciepła jest potrzeba się chronić. Jest wybór pomiędzy baranicą "in statu nascendi" a wełną. Nie na moją :) wełnę.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @ewa-rembikowska 6 marca 2018 12:50
7 marca 2018 01:32

Moze Igor Janke w ramach promocji napisze jego biografie. Ciekawe tylko co bedzie w niej Bagsik obgryzal. Bo chyba nie pierozki z miesem.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @bolek 6 marca 2018 21:17
7 marca 2018 01:34

Czy ten z prawej to Bagsik?

Bo chyba nie z lewej?

zaloguj się by móc komentować


Kuldahrus @JSC 6 marca 2018 22:08
7 marca 2018 16:11

Całe komentarze się Panu dublują jakby Pan nie zauważył. Nie chodzi o powtórzenia.

Mógłby Pan odpowiedzieć na pytania które zadałem wcześniej?

zaloguj się by móc komentować

JSC @Kuldahrus 7 marca 2018 16:11
7 marca 2018 19:36

O ile dobrze pamiętam to dzisiaj nie powtórzył Watsanie.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować